ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران نوسازی می شود | اتاق خبر
کد خبر: 309869
تاریخ انتشار: 28 دی 1394 - 06:44
مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی گفت: کشتیرانی با توجه به فضای پساتحریم باید هر چه سریعتر ناوگان خود را نوسازی و تعداد کشتی ها را افزایش دهد.

به گزارش اتاق خبر  به نقل از ایزوایکو، محمد سعیدی در بازدید از شرکت فراساحل در بندرعباس بیان داشت: بر همین اساس  قطعا در آینده تعداد سفارش های ما به ایزوایکو افزایش خواهد داشت. ایزوایکو خود را به استانداردهای جهانی نزدیک کرده است؛ با این حال مدیریت زمان و قیمت مناسب برای ما بسیار مهم است.

وی تصریح کرد: یکی از برنامه های ما بحث ساخت و سفارش شناورهای LPG است که زیرساخت های خوبی در ایزوایکو برای ساخت این شناورها وجود دارد و مانیز نیاز داریم تا با تفاهم نامه هایی که با طرف های خارجی و برندهای معتبر به امضا رسانده رقابت پذیری خود در قیمت و مدیریت زمان افزایش دهیم.

مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی با اشاره به اینکه یکی از مشتریان ایزوایکو بوده و خواهیم بود ،گفت: تجربه کار ما با ایزوایکو یک مدل بسیار خوب از مشارکت بخش خصوصی و دولتی است .

سعیدی با بیان اینکه با گشایش های بین المللی اتفاقات خوبی در عرصه فعالیت های ایزوایکو و کشتیرانی رخ خواهد داد، گفت: در بخش بانکرینگ و سوخت رسانی به کشتی ها ما تجربه بسیار حرفه ای و خوبی داریم و حاضر به مشارکت و سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی کشتی سازی هستیم.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید