نشست هم اندیشی رفع مشکلات پتروشیمی گلستان در اتاق گرگان | اتاق خبر
کد خبر: 309903
تاریخ انتشار: 28 دی 1394 - 06:48
جلسه هم اندیشی با هدف شناسایی و رفع مشکلات پتروشیمی گلستان با حضور مدیران مربوطه در اتاق گرگان برگزار شد.

اتاق خبر- جلسه هم اندیشی با هدف شناسایی و رفع مشکلات پتروشیمی گلستان با حضور مدیران مربوطه در اتاق گرگان برگزار شد.

رمضان بهرامی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان بیان کرد: اتاق به عنوان نماینده بخش خصوصی و رسالت خود به دنبال رفع موانع و مشکلات پتروشیمی گلستان می باشد.

وی اظهار داشت : 93 هزار نفر در پتروشیمی گلستان سهام دار هستند که قطعا برای استان ما توقف این پروژه آزار دهنده است و باید تکلیف آن مشخص شود.

بهرامی  افزود: با عنایت به ملی بودن این طرح  و لزوم اجرای آن جلسات متعددی برگزار شده و رایزنی هایی توسط اتاق گرگان با نمایندگان و مدیران بانک ها صورت گرفته است.

مهندس مرگدری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‎ای گلستان در این نشست بیان کرد: جلسات متعددی از طرف بخش دولتی اجرا شده و امیدواریمدر آینده با همدلی بخش خصوصی شاهد رشد این مجموعه باشیم.

وی افزود: در راستای رفع موانع تولید و رشد صنعت، بخش دولتی با توجه به ظرفیت خود در کنار بخش خصوصی بوده و پیگیر حقوق این قشر عظیم می باشد.

گفتنی است : شرکت پتروشیمی گلستان با هدف تولید آمونیاک و اوره و در راستای اجرای اصل 44 قانون اساسی و با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی و شرکت ملی صنایع پتروشیمی آغاز به کار کرد.

کلنگ اجرای مجتمع پتروشیمی گلستان در 24 آبان ماه سال 85 با حضور مسئولان کشوری و استانی در 10 کیلومتری شهرستان آق قلا در شمال گلستان به زمین زده شد و در پذیره نویسی آن حدود 93 هزار نفر شرکت کردند.

منبع: اتاق گرگان 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید