فوتبال ایران با کمبود ستاره مواجه است | اتاق خبر
کد خبر: 309919
تاریخ انتشار: 28 دی 1394 - 06:49
برانکو ایوانکوویچ:
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه راز خوب ماندنش ورزش کردن و کار با جوانان است، گفت: گزینه کار در تیم ملی برای من هنوز باز است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه راز خوب ماندنش ورزش کردن و کار با جوانان است، گفت: گزینه کار در تیم ملی برای من هنوز باز است.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از مهر، برانکو ایوانکوویچ درباره مسائل مختلف باشگاه پرسپولیس گفتگوی مفصلی را  انجام داد که بخشی از صحبت‌های وی در زیر می‌آید:

* نمی توانید مرا گول بزنید چون تمام اطلاعاتی که شما دارید را برای من ترجمه می کنند!

* راز خوب ماندن من ورزش، ورزش و عشق به کارم است. ما این خوشبختی را داریم که کاری را انجام می دهیم که به آن علاقه داریم. کاری که خستگی ندارد. درست است استرس دارد ولی استرس آن مثبت است و آدرنالینی است که مدام از بازی به بازی و تمرین به تمرین ترشح می شود.

* کار کردن در ورزش و کار کردن با جوانها زیباست. زندگی هماهنگ با جوانی است بخصوص اگر جوانها انگیزه کار کردن داشته باشند. معمولا ورزشکاران اهل کار و پیشرفت هستند. به خاطر همین فکر می کنم کار در ورزش یکی از زیباترین کارهاست. یک مقدار فقط این خبرنگاران اذیت می کنند! (باخنده)

* طبیعی است جواب بعضی از سئوالات را نمی توانم بدهم ولی برای هر سئوال جوابی دارم.

* وقتی امارات بودم پیشنهادی داشتم که سرمربی تیم ملی کرواسی شوم ولی شوقی که مرا به سمت کار روزانه با جوانها می کشید و آن هم کار در باشگاه بود. دلیل اینکه پذیرفتم به پرسپولیس بیایم همین بود که در یک تیم بزرگ کار کنم که هواداران بسیار عالی دارد. تعداد زیاد هوادارانی که به من شوق می دهند با لذت زیاد کار کنم.

* طبیعی است گزینه کار در تیم ملی هنوز باز است و آن هم ارزش خاص خودش را دارد. آنچه برای من خیلی مهم است این است که در باشگاه روش کار خودم را جا انداخته ام و همینطور روش کار در تیم ملی. هم تجربه بسیار زیاد در تیم ملی دارم. هفت سال در کرواسی مربی تیم ملی بودم و پنج سال در تیم ایران و بزرگترین رویدادهای جهانی را پشت سر گذاشتم. افتخار می کنم به سوابق درخشانم. این بخش کارم در ایران ارزش خاص خودش را دارد.

* فوتبال در ایران با روند جهانی رشد می کند و انرژی بیشتری گذاشته می شود. کارهای تهاجمی و فیزیکی بیشتر شده است. شاید یک مقدار کمبود سوپرستاره ها که قبلا در زمان حضورم در تیم ملی بودند، احساس می شود ولی یک نسل جوان فوتبال ظهور می کند که چشم انداز روشنی دارند و فقط نیاز به کار و کار و کار زیاد دارند.

منبع: مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید