تیغه های پله برقی در مشهد یک مرد سالخورده را مجروح کرد | اتاق خبر
کد خبر: 310157
تاریخ انتشار: 29 دی 1394 - 02:17
یک مرد سالخورده ظهر دوشنبه در حال عبور از پله های برقی پل هوایی خیابان فردوسی مشهد در میان تیغه های آهنی گرفتار شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، ‌برهم خوردن تعادل عابر سالخورده در هنگام استفاده از پله برقی پل هوایی خیابان فردوسی و گیر کردن لباس های این عابر پیاده در میان تیغه های آهنی موجب وارد آمدن جراحات سطحی به وی شد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی مشهد در تشریح نحوه امداد رسانب به این فرد حادثه دیده اظهار کرد: با اعلام نیاز به کمک به این فرد حادثه دیده نجاتگران دو ایستگاه آتش‌نشانی در کمترین زمان ممکن به بلوار فردوسی اعزام شدند.

آتش پاد دوم جعفری افزود: از آنجا که بر هم خوردن تعادل این فرد و همچنین گیر کردن لباس و شال گردن این عابر در میان دندانه های آهنی ترس و اضطراب شدیدی برای این فرد ایجاد کرده بود لذا موجب شد تا جراحات سطحی به وی وارد شود.

وی گفت: خوشبختانه در زمان وقوع حادثه یکی از عابران پیاده بی درنگ اقدام به قطع پله برقی کرده که همین امر از بروز حادثه جدی جلوگیری کرد.

وی توصیه کرد: در زمان وقوع حوادثی از این دست شهروندان باید حفظ خونسردی، بلافاصله نسبت به متوقف کردن پله برقی با فشردن کلید قرمز رنگ در بالای پله برقی اقدام و تا رسیدن نیروی های امدادی به هیچ وجه سعی بر خارج کردن عضو گرفتار در پله برقی و یا هر وسیله الکترونیکی نکنند.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید