تصفیه یک میلیارد و 300 میلیون متر مکعب پساب | اتاق خبر
کد خبر: 310655
تاریخ انتشار: 30 دی 1394 - 15:32
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران گفت: برنامه ریزی های زیادی برای دوران پسا تحریم در خصوص جذب سرمایه‌گذاریها صورت گرفته است که امیدواریم با فضای ایجاد شده بتوانیم این برنامه‌ها را اجرایی کنیم.

اتاق خبر: محمد پرورش با اشاره به محدودیتهای مالی موجود در زمینه اجرای پروژه‌ها اظهار کرد: اگر محدودیت و کمبودهای اعتباری وجود نداشته باشد می‌توانیم اقدامات لازم زیست‌محیطی در فاضلاب استان تهران را به صورت کامل انجام دهیم و در حدود یک میلیارد و 300 میلیون متر مکعب پساب را تصفیه کنیم.

بنا بر این گزارش به نقل از ایسنا؛ وی درباره بودجه تخصیص‌یافته برای بخش آب در برنامه ششم توسعه کشور تصریح کرد: منابع شرکت آب و فاضلاب تهران عموما از طریق جذب اعتبار از سوی مردم حاصل می‌شود و عموما درصد کمی از منابع دولتی را جذب می‌کنیم.

پرورش با تاکید بر اینکه به دنبال مدل‌های مالی مختلف برای ارائه به سرمایه‌گذاران هستیم، ادامه داد: مدل‌های مالی مختلفی را برای انجام پروژه‌ها به سرمایه گذاران پیشنهاد کرده‌ایم و امیدواریم با برداشته شدن تحریم‌ها بحث‌های مربوط به LC نیز حل وفصل شود.

به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران اقدامات متعددی برای تکمیل پروژه‌های در دست اجرا انجام داده‌ایم و حتی وام‌هایی نیز از بانک توسعه و برخی بانک‌های جهانی دریافت کرده‌ایم اما هنوز باز هم میان اعتبارات تامین شده و مورد نیاز اختلاف بسیار است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید