تشکیل اتاق فکر تبلیغات شهرستان زنجان باعث تسریع فعالیت‌ها می شود | اتاق خبر
کد خبر: 310969
تاریخ انتشار: 2 بهمن 1394 - 09:01
رئیس اداره تبلیغات شهرستان زنجان:
رئیس اداره تبلیغات شهرستان زنجان با بیان اینکه باتشکیل اتاق فکر اداره تبلیغات شهرستان زنجان فعالیتها تسریع می شود، گفت: اتاق فکر در بحث فضای مجازی و تبلیغ وارد عرصه خواهد شد.

اتاق خبر- رئیس اداره تبلیغات شهرستان زنجان با بیان اینکه باتشکیل اتاق فکر اداره تبلیغات شهرستان زنجان فعالیتها تسریع می شود، گفت: اتاق فکر در بحث فضای مجازی و تبلیغ وارد عرصه خواهد شد.

حجت الاسلام فیروز علی خسروی با اشاره به اینکه توجه به فعالیت ها فرهنگی و دینی ارتقای سلامت جامعه را به دنبال دارد، افزود: خوشبختانه سازمان تبلیغات اسلامی بر تحقق این امر مهم برنامه های کارشناسی شده را در دستور کاری خود قرار داده است.

وی اظهار کرد: باید روش‌های درست و مدبرانه برای مصون‌سازی از ناهنجاری‌های شبکه های اجتماعی در دستور کار قرار گیرد، چراکه به مردم نمی‌شود گفت از شبکه‌های اجتماعی استفاده نکنند و مردم باید از ناهنجاری‌های فضای مجازی و شبکه های اجتماعی آگاه شوند. 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان گفت: توجه به توسعه فعالیت‌های فرهنگی و دینی باعث استحکام نظام خانواده می‌شود و به‌تبع جامعه سالم پرورش پیدا می‌کند.

حجت الاسلام خسروی با اشاره به اینکه ستاد اتاق فکر در سال ۸۸ در اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در مقاطع مختلف تشکیل شده، تاکید کرد: این اتاق فکر در محورهای شعار سال و بحث جنگ نرم بوده است.

وی با بیان اینکه  باتشکیل اتاق فکر اداره تبلیغات شهرستان زنجان فعالیت ها تسریع می شود، تصریح کرد: در این راستا اتاق فکر در بحث فضای مجازی و تبلیغ وارد عرصه خواهد شد.

رئیس اداره تبلیغات شهرستان زنجان گفت: این اداره در راستای اعتلای فرهنگ دینی بحث توسعه فعالیت ها و اقدامات دینی در مساجد و مراکز فرهنگی بسیار تاکید دارد و این مهم در اتاق فکر جدی مورد توجه خواهد بود.

حجت الاسلام خسروی افزود: در همین راستا در اتاق فکر شهرستان بحث ایجاد تشکل بانوان فرهیحته و تشکل های دینی و هیت مذهبی را مورد بررسی خواهیم داد.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید