رقابتهای پینگ پنگ مجارستان | اتاق خبر
کد خبر: 311021
تاریخ انتشار: 2 بهمن 1394 - 14:33
نیما عالمیان در رده سنی بزرگسالان و پوریا عمرانی در رده سنی زیر 21 سال به از مرحله گروهی رقابتهای تنیس روی میز مجارستان صعود کردند.

نیما عالمیان در رده سنی بزرگسالان و پوریا عمرانی در رده سنی زیر 21 سال به از مرحله گروهی رقابتهای تنیس روی میز مجارستان صعود کردند.

 به گزارش اتاق خبر و به نقل از ایسنا، در ادامه رقابتهای تنیس روی میز اپن مجارستان نیما عالمیان با نتیجه 4 بر صفر کارلوس فرانکو از اسپانیا را شکست داد و با دو برد پیاپی و ایستادن در صدر گروه 2 راهی مرحله بعدی این تورنمنت شد.

عالمیان در نخستین دیدار خود مقابل حریفی از روسیه 4 بر صفر به پیروزی رسیده بود.

نیما عالمیان باید در مرحله بعد به مصاف حریفی از چین تایپه که رنکینگ 9 جهانی را در اختیار دارد، برود.

 افشین نوروزی دیگر نماینده ایران در این رقابت ها در دومین دیدار خود با نتیجه 4 بر یک مقابل دیوگو چن از پرتغال مغلوب شد. با توجه به اینکه وی در نخستین دیدار خود مقابل نماینده هلند شکست خورده بود با دو باخت پیاپی از این تورنمنت حذف شد.

 همچنین پوریا عمرانی در رده سنی زیر 21 سال مقابل گابور کواکس از مجارستان 3 بر یک پیروز شد و با قرار گرفتن در رده دوم گروه خود به مرحله بعد این رقابت ها صعود کرد و در جمع 64 نفر برتر قرار گرفت. عمرانی در مرحله بعد به مصاف حریفی از ژاپن می رود.

 این رقابت‌ها دارای رنکینگ جهانی و 70 هزار دلار جایزه است و با حضور 194 بازیکن مرد و 175 ورزشکار زن از 56 کشور برگزار می‌شود.

منبع: ایسنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید