مسئولان از نیرنگ‌های آمریکا غفلت نکنند | اتاق خبر
کد خبر: 311137
تاریخ انتشار: 3 بهمن 1394 - 04:11
امام جمعه ابرکوه:
امام جمعه ابرکوه گفت: مسئولان باید هوشیارانه خدعه‌ها و نیرنگ‌های آمریکا را رصد کرده و از دسیسه‌های آن غفلت نکنند.

اتاق خبر- امام جمعه ابرکوه گفت: مسئولان باید هوشیارانه خدعه‌ها و نیرنگ‌های آمریکا را رصد کرده و از دسیسه‌های آن غفلت نکنند.

حجت الاسلام سیدابراهیم حسینی در خطبه‌های امروز نماز جمعه ابرکوه با بیان اینکه در هفته گذشته و با تلاش مجاهدانه وزیر امور خارجه و دستیاران وی در دولت و با هدایت‌ها و حمایت های مقام معظم رهبری، طومار قطعنامه‌های ظالمانه علیه ملت ایران درهم پیچیده شد و حق مسلم ملت ایران دربحث انرژی هسته‌ای به رسمیت شناخته شد، اظهار داشت: اگر دولت گذشته در برابر قعطنامه هایی که آن را کاغد پاره می‌خواند تدبیر به خرج داده بود، موفق می‌شد که نگذارد این دیوانگان سنگ بزرگ تحریم‌ها را در چاه اندازند.

وی افزود: اجرایی شدن برجام رضایت و تشکر و ابراز خرسندی مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید را درپی داشت زیرا با خروج از گردونه تحریم‌ها به امید خدا زمینه رشد و شکوفایی اقتصاد کشور فراهم خواهد شد و در مدار جهانی قرار خواهد گرفت.

ملت از موضع دولت در دوران پسابرجام خرسند است

حسینی ادامه داد: برای ملت ما موجب خرسندی و امید است که ریاست جمهوری در نامه اخیر خود به رهبری تأکید کرده است که دولت مصمم است هشدارهای ایشان را در مراحل اجرای برجام نصب العین خود قرار دهد و با رصد کردن دقیق تعهدات طرف مقابل، از هرگونه تلاش دشمن برای سوءاستفاده و نفوذ جلوگیری کند.

خطیب جمعه ابرکوه اضافه کرد: به ویژه اینکه مقام معظم رهبری تأکید کردند که آمریکا همان آمریکای قدیمی است و نباید از خدعه و نقض عهد وی غفلت شود.

حسینی خاطرنشان کرد: به طور مسلم شیطان برزگ و شیاطین کوچک مانند حکام سعودی در برابر عزم پولادین و صبر انقلابی ملت و دولت عاجز مانده‌اند و به فرموده حضرت امام خمینی (ره)، آمریکا اگر فرصت پیدا کند تا نابودی اسلام ناب محمدی (ص) دست از دشمنی بر نمی‌دارد.

آمریکا هرگز راضی به دستیابی ملت ایران به حقوق حقه خود نیست

وی بیان کرد: اینها هرگز راضی به دستیابی ملت ایران به حقوق حقه خود نیستند و عصبانیت آنها آشکار و به این علت است که چرا ایران به پشتوانه و عزم ملی به توانمندیهای دفاعی و موشک‌های بالستیک دست یافته است.

امام جمعه ابرکوه یادآور شد: عربستان امروز به خاطر خرسندی اسرائیل و هم پیمان وی، تحریم‌های جدید وضع می‌کنند و سرانجام خودشان هم پشیمان شده و اصلاح می‌کنند.

حسینی ادامه داد: طبیعی است که دشمن باید دشمنی خود را بروز دهد که مشخص شود که تسلیحات دفاعی ایران که موجب ثبات و امنیت کشور و صلح و آرامش در منطقه می‌شود، برایشان قابل تحمل نیست.

وی افزود: انتظار ملت ایران از دولتمردان در مراحل پسا برجام این است که زمینه گشایش اقتصادی و معیشتی و ایجاد اشتغال در زندگی مردم فراهم شود و دولتمردان نیز هوشیاری خود را در برابر خدعه و نیرنگ دشمن حفظ کنند.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید