دولت وارد رقابت‌های جناحی و انتخاباتی نشود | اتاق خبر
کد خبر: 311330
تاریخ انتشار: 3 بهمن 1394 - 14:53
حبیبی:
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: رئیس‌جمهور باید درباره مسائل مهمی همچون معشیت مردم،‌ تورم و بیکاری که عده بسیار زیادی از مردم از آن رنج می‌برند، توجه بیشتری داشته باشد.

به گزاش اتاق خبر ،محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در گفت‌و‌گویی، با اشاره به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور درباره انتخابات، اظهار داشت: رئیس‌جمهور باید درباره مسائل مهمی همچون معشیت مردم،‌ تورم و بیکاری که عده بسیار زیادی از مردم از آن رنج می‌برند، توجه بیشتری داشته باشد و آن را به عنوان اولویت‌ اصلی خود در قرار دهد.

وی ادامه داد: بنده نمی‌گویم که آقای رئیس‌جمهور درباره انتخابات و موضوع ردصلاحیت‌ها حق اظهارنظر ندارد، اما معتقدم اگر تمام ظرفیت دولت صرف رفع مشکلات قابل توجهی که مردم با آن دست به گریبان هستند، شود باز هم وقت کم می‌آورند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: خواسته اولیه و مهم مردم بعد از گذشت 36 سال از مسئولان اجرایی این است که به اوضاع نابسامان اقتصادی توجه بیشتری داشته باشند و آن را در اولویت اصلی خود قرار دهند.

حبیبی تصریح کرد: دولت باید مراقب باشد که وارد رقابت‌های جناحی و انتخاباتی نشود و از بیان مطالب تنش زا جلوگیری کند، زیرا رقابت وظیفه جناح‌هاست و هر جناح مطالبی را در مورد مسائل انتخابات لازم بداند، بیان می‌کند. آنها هم فرصت این کار دارند و اموری نیز که باید به آن بپردازند همین مباحث انتخاباتی و  سیاسی کشور است و معتقدم دولت بهتر است به جای صرف وقت برای بیان مطالب غیراصلی وقت خود را صرف مطالب اصلی مردم کند.

وی در پایان گفت: بنده از رئیس‌جمهور تقاضا دارم که به جای بیان مسائل غیراصلی که از نظر عامه مردم در اولویت اصلی دولت نیست، توجه خود را به سمت رفع مشکلات معیشتی مردم سوق دهد و مطالبی را بیان نکند که هر جناح برای خود استنباطی را داشته باشد.

 

منبع:تسنیم

نظرات
ADS
ADS
پربازدید