نقشه راه شرکت مدیریت فناوری بورس ابلاغ شد | اتاق خبر
کد خبر: 311367
تاریخ انتشار: 3 بهمن 1394 - 14:48
در پی انتصاب مرتضی آنالویی، مدیرعامل جدید شرکت مدیریت فناوری بورس، رییس سازمان بورس نقشه راه این شرکت را به اعضای هیات مدیره ابلاغ کرد.

اتاق خبر: محمد فطانت، رئس سازمان بورس و اوراق بهادار، در پی انتصاب مدیرعامل جدید شرکت مدیریت فناوری بورس، نامه‌ای به اعضای هیات مدیره این شرکت به منظور فراهم کردن و ارتقا زیرساخت‌های الکترونیکی معاملات ارسال کرده است.

بنا بر این گزارش به نقل از فارس؛ فطانت با اشاره به مصوبه مورخ اول دی ماه 94 هیات مدیره شرکت مدیریت فناوری بورس از نقشه استراتژیک سازمان بورس سخن گفته و عنوان کرده است: « ضروری است با توجه به نقش ویژه آن شرکت برای فراهم کردن و ارتقا زیرساخت‌های الکترونیکی معاملات، موارد زیر در دستور کار هیات مدیره قرار گیرد.

1- برنامه‌ریزی و سیاست گذاری به منظور بومی سازی و ارتقا همه جانبه سامانه‌های معاملاتی با بهینه کاوی و استفاده از تجربیات بین المللی.

2- طراحی، پیاده سازی و ارتقا نرم افزارهای مرتبط با ابزارهای جدید در بازار سرمایه از جمله ابزارهای مشتقه، انواع صکوک و غیره.

3- ارتقا کارایی و امنیت سامانه‌های الکترونیکی معاملات با هدف افزایش سرعت، دقت و ارتقا مکانیزم های سطح دسترسی و امنیت اطلاعات در همه ارکان

4- تسریع در راه اندازی سیستم های تکمیلی نظارتی حین و پس از معاملات به منظور ارتقا سطح پیشگیری از تخلفات و اجرای صحیح قوانین و مقررات

5- افزایش سطح رضایت مندی ذینفعان و تعامل همه جانبه با آنها

6- ارتقا سامانه سطح دسترسی با هدف ایجاد مدیریت واحد بر سامانه های الکترونیکی معاملات»

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید