فرصت برابر برای گرایش های سیاسی | اتاق خبر
کد خبر: 311629
تاریخ انتشار: 4 بهمن 1394 - 14:16
بیانیه انتخاباتی صدای ملت:
کل انتخاباتی 'صدای ملت' با انتشار بیانیه ای با ابراز امیدواری نسبت به تایید صلاحیت بسیاری از ردشدگان و احراز صلاحیت نشده ها در انتخابات مجلس تاکید کرد: برای گرایش های مختلف سیاسی درون نظام، فرصت برابر ایجاد شود.

 

 

به گزارش اتاق خبر، در بیانیه صدای ملت آمده است که به صورت فعال در انتخابات پیش رو حضور خواهد داشت و درباره کاندیداهای اصلح در حوزه انتخابیه تهران و مراکز استان ها و حتی المقدور سایر حوزه های انتخابیه اعلام نظر خواهد کرد.
در بخشی از این بیانیه با تاکید بر ضرورت ایجاد فرصت برابر برای گرایش های مختلف سیاسی افزوده شده است: انتظار این بود که در راستای خواست رهبر گرانقدر انقلاب مبنی بر مشارکت بالای ملت در این دو انتخابات از سخت گیری های غیرضروری در بررسی صلاحیت کاندیدا ها پرهیز می شد و رد صلاحیت ها صرفا شامل افراد دارای سابقه فساد مالی، اخلاقی و یا سیاسی می شد و عدم احراز صلاحیت ها را به ملت واگذار می کردند تا کام بخشی از مردم، تلخ و یأس و ناامیدی از اصلاح امور بر آنها مستولی نشود.
صدای ملت تاکید دارد مصمم است حتی اگر وضعیت کاندیداها به همین صورت باقی بماند به طور فعال و باشور و نشاط در انتخابات شرکت و نظر خود را درباره کاندیداهای اصلح در حوزه انتخابیه تهران و مراکز استانها و حتی المقدور سایر حوزه های انتخابیه اعلام کند.
در بیانیه صدای ملت تصریح شده است: همچنان انتظار داریم که شورای محترم نگهبان آن بخش از حق الناس را که توسط هیئت های نظارت استانها مغفول واقع شده، باز گرداند تا فرصت برابر برای گرایش های مختلف سیاسی در رقابت واقعی که موجب شور و نشاط انتخاباتی است ایجاد شود؛ با روشن بینی که در اکثر اعضای این شورا سراغ داریم، این انتظار را گزاف نمی دانیم.

 

منبع:ایرنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید