بررسی کلیات بودجه 95 با حضور نوبخت در کمیسیون برنامه و بودجه | اتاق خبر
کد خبر: 311636
تاریخ انتشار: 4 بهمن 1394 - 14:15
یک عضو کمیسیون برنامه وبودجه مجلس گفت که این کمیسیون در جلسه عصر امروز یکشنبه کلیات لایحه بودجه 95 را با حضور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مورد بررسی قرار می‌دهد.

اتاق خبر: اسماعیل جلیلی اظهار کرد: کمیسیون برنامه و بودجه امروز بررسی لایحه بودجه 95 را با رسیدگی به کلیات این لایحه آغاز خواهد کرد؛ در این جلسه محمدباقر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی به ارائه توضیحاتی ، نحوه تدوین و اهداف و سیاست های کلی بودجه 95 خواهد پرداخت و عملکرد و میزان تحقق اهداف بودجه 94 را نیز تشریح خواهد کرد.

بنا بر این گزارش به نقل از ایسنا؛ وی افزود: در حال حاضر زمان ارائه پیشنهادات نمایندگان در مورد لایحه بودجه 95 به پایان رسیده و رسیدگی لایحه بودجه در کمیسیون های تخصصی از امروز آغاز شد و تا هفته آینده ادامه خواهد داشت.

جلیلی اضافه کرد: کمیسیون تلفیق بودجه 95 نیز بعد از انتخابات مجلس در تاریخ دهم اسفندماه آغاز به کار می‌کند و تا پایان اسفندماه رسیدگی به لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق ادامه خواهد یافت، اما بررسی بودجه در صحن علنی مجلس به بعد از تعطیلات عید موکول می‌شود و ان شاء الله تا پایان فروردین ماه بودجه 95 تصویب خواهد شد.

این عضو کمیسیون برنامه وبودجه مجلس همچنین از تصویب احتمالی تن‌خواه برای دولت در فروردین ماه خبر داد و گفت: مجلس تمهیدی خواهد کرد تا دولت برای شروع سال جدید در مصارف جاری و عمرانی خود با مشکل جدیدی مواجه نشود.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید