حمایت بانک شهر از پروژه‌های عمرانی کلانشهرها | اتاق خبر
کد خبر: 311739
تاریخ انتشار: 5 بهمن 1394 - 08:30
معاون امور نهادهای اجتماعی و مدیریت شهری بانک شهر، با اشاره به حمایت از پروژه‌های عمرانی کلانشهرها به عنوان محورهای فعالیت این بانک، به تشریح برخی از این اقدامات پرداخت.

اتاق خبر- معاون امور نهادهای اجتماعی و مدیریت شهری بانک شهر، با اشاره به حمایت از پروژه‌های عمرانی کلانشهرها به عنوان محورهای فعالیت این بانک، به تشریح برخی از این اقدامات پرداخت.

غلامحسین تابش‌فر معاون امور نهادهای اجتماعی و مدیریت شهریبانک شهر با اشاره به گسترش همکاری‌های بانک در پروژه‌های عمرانی و توسعه‌ای شهرداری‌ها، گفت: در این رابطه بانک شهر به عنوان یک بانک شهروندی از پروژه‌های عمرانی در تمامی کلانشهرها حمایت می‌کند.

وی با اشاره به برخی پروژه‌ها در شهرهای مختلف کشور که با مشارکت بانک شهر انجام شده است، افزود: تامین مالی پروژه‌های عمرانی و توسعه‌ای از جمله مشارکت در ساخت خطوط 6 و 7 مترو از مهم‌ترین اقدامات این بانک در تهران بوده که با هدف توسعه حمل و نقل عمومی، کاهش آلودگی هوا و افزایش سطح کیفی زندگی شهروندان در حال انجام است.

تابش‌فر افزود: تامین 20دستگاه واگن مترو، اجرای تقاطع غیرهم‌سطح میدان بسیج، اجرای تقاطع غیرهم‌سطح میدان آذربایجان و پروژه تجاری اداری فرهنگی آیسان نیز از پروژه‌های در حال انجام در کلانشهر تبریز بوده است.

معاون امور نهادهای اجتماعی و مدیریت شهری بانک شهر خاطرنشان کرد: در کلانشهر شیراز نیز تاکنون حمایت از پروژه‌های در قالب خرید تجهیزات از جمله ماشین‌آلات مورد نیاز شهرداری این شهر، تامین پله برقی و آسانسور، اجرای برخی پروژه‌ها مانند اجرای پروژه آفرینش و پروژه هرمزگان و همچنین انتشار اوراق مشارکت، انجام شد.

تابش‌فر در ادامه با اشاره به حمایت مالی در خرید تجهیزات و مصالح برای حمایت از پروژه‌های عمرانی شهر قزوین، گفت: حمایت از پروژه‌های نوسازی بافت‌های فرسوده، احداث پل و زیرگذر، پارکینگ‌های طبقاتی، پروژه‌های فنی و آی تی، احداث ایستگاه‌های آتش‌نشانی، پایانه‌های مسافربری و همچنین انتشار اوراق مشارکت قطار شهری مشهد از دیگر اقدامات این بانک در خصوص توسعه سطح کیفی زندگی شهروندان این شهر بوده است.

وی خاطرنشان کرد: بانک شهر در تمامی کلانشهر‌ها از پروژه‌های عمرانی و استراتژیک حمایت می‌کند و رضایت شهروندان و توسعه و آبادانی شهرها را به عنوان محور فعالیت‌های خود قرار داده است.

منبع: ایسنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید