برای همایون بهزادی خیلی گریه کردم | اتاق خبر
کد خبر: 311774
تاریخ انتشار: 5 بهمن 1394 - 10:57
پروین:
ورزش سه نوشت: علی پروین سرمربی سابق تیم ملی و هم بازی همایون بهزادی در گفت و گویی درباره مراسم تشییع پیکر سرطلایی فوتبال ایران توضیح می دهد.

اتاق خبر - پروین که تا آخرین ساعات امشب درگیر رتق و فتق امورات مربوط به تشییع پیکر همایون بهزادی بود با چهره ای محزون به سوالاتی دراین باره پاسخ داده است.


* آقای پروین درباره مراسم آقای بهزادی صحبت می کنید؟
اولا من فوت آقای بهزادی را به همه تسلیت می گویم، ما فردا پیکر ایشان را ساعت ٩ صبح در ورزشگاه شیرودی تشییع می کنیم و پس از آن مراسم خاک سپاری در بهشت زهرا انجام خواهد شد.
* شما با برانکو درباره تعویق تمرین پرسپولیس تماس گرفته اید؟
بله برانکو ادم بسیار خوبی است و خوب کار می کند. من دیروز از طریق محمدخوردبین با ایشان تماس گرفتم تا تمرین صبح پرسپولیس به ظهر منتقل شود وایشان موافقت کرد تا بازیکنان پرسپولیس در مراسم همایون خان شرکت داشته باشند.
* از آقای بهزادی خاطره خاصی دارید؟
خاطره زیاد دارم اما یکی از آن ها را نقل می کنم. بین دو نیمه یک بازی به من گفت نمی دانم چراپاهایم درد می کند ما وقتی دیدیم متوجه شدیم که کفش هایش را لنگه به لنگه پوشیده است. این را که گفتیم همه ریختند سر همایون خان و گفتند حق نداری کفشت را عوض کنی و باید همینگونه به زمین بروی. واقعا خدا رحمتش کند ادم خیلی خوبی بود، ما بسیار به هم نزدیک و رفیق بودیم و رفت و آمد خانوادگی داشتیم. اتفاقا دیشب هم دختر و همسرم نیز برای تسلیت اینجا آمده بودند. یک ویژگی دیگر ایشان این بود که همه ایران تا کوچه پس کوچه های بلد بود...
* اگر می شود درباره تیم امید هم صحبت کنید؟
تیم امید به نظر من خوب کار کرد و کادرمدیریت و فنی ایرادخاصی نداشت، بازیکنان هم خوب بازی کردند. اما اگر خوب بازی کنی و ببازی هیچ فایده ای ندارد، اگر بدبازی کنی و ببری به هرحال تعریف و تمجید ها متوجه شما می شود، به نظر من باید کادر مدیریتی به خصوص اقای کاشانی خسته نباشید گفت. محمد مایلی کهن دیشب می گفت این تیم ١٤-١٥ ماه در اردو بود، آنها باید بهترین نتیجه را می گرفتند و حالا که نگرفته اند دنیا زیر و رو نشده است.
*به نظر شما بعد ازاین باخت باید چه کارکنیم؟
اقای کاشانی خیلی خوب کار کرد، ما باید دوسال قبل از المپیک بعدشروع کنیم و اگر اقای کاشانی خواست بیاید بازهم با همین قدرت شروع کنیم، البته ما در بازی با ژاپن به خاطر گل نزدن باختیم، در فوتبال اگر گل نزنی گل میخوری و این قانون فوتبال است، ماهم فوتبالی باختیم.
* نظر شما درباره برگزاری جام شهدا چیست؟
اینکه فقط تمرین کنید خوب نیست و باید مسابقه هم وجود داشته باشد، باید مسابقه در بین باشد و به نظرمن بازی ها به هرچهارتیم به خصوص پرسپولیس کمک می کند.
* دروازه بان جدید پرسپولیس را دیده اید؟
از آقای خوردبین پرسیدم که ایشان گفت دروازه بان خوبی است اما مدتی تمرین نداشته و امیدوارم به مرز امادگی برسد.
سوالات ما از اقای بهزادی شروع شد و می خواهیم با صحبت درباره ایشان مصاحبه را تمام کنیم، نکته خاصی دارید؟
من خیلی ناراحت هستم که بخاطر گرفتاری و مسائلی که داشتم خیلی به ایشان نتوانستم سر بزنم و بسیار از این بابت ناراحتم. من واقعا دوستش داشتم و خیلی برایش گریه مردم اما این شتری است که در هرخانه ای می خوابد... تسلیت به همه فوتبال ایران.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید