انتقاد اعضای کمیسیون اقتصادی به کلیات برنامه ششم | اتاق خبر
کد خبر: 311775
تاریخ انتشار: 5 بهمن 1394 - 11:02
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه اعضای کمیسیون به لایحه برنامه ششم انتقاد داشتند که ارتباط ضعیفی با سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی دارد، گفت: به دلیل به حدنصاب نرسیدن جلسه، قرار شد در جلسه امروز دوباره کلیات لایحه برنامه بررسی شود.

اتاق خبر: سیدناصر موسوی لارگانی با اشاره به اینکه همه اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در جلسه عصر دیروز (یکشنبه) حاضر نبودند و جلسه به حد نصاب نرسید، اظهار کرد: در این جلسه با حضور حاضران کلیات لایحه برنامه ششم توسعه مورد بررسی قرار گرفت.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ وی افزود: اعضای حاضر در جلسه کمیسیون اقتصادی با کلیات لایحه برنامه ششم مخالف هستند، اما با توجه به اینکه تعداد حاضر به حدنصاب نرسیده بود و مسئولی هم از سازمان مدیریت و برنامه ریزی در جلسه حضور نداشت،  رای گیری انجام نشد و مقرر گردید در جلسه امروز (دوشنبه) کمیسیون دوباره در دستور کار قرار گیرد.
نایب رئیس دوم کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: اعضای کمیسیون اقتصادی معتقد بودند ارتباط ضعیفی بین مواد برنامه با سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی وجود دارد و به آن انتقاد داشتند و قرار شد کلیات لایحه در جلسه امروز با حضور مسئولان سازمان مدیریت و برنامه ریزی بررسی شود.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید