قرارداد ۲ میلیارد دلاری فولادی بین ایران و ایتالیا نهایی شد | اتاق خبر
کد خبر: 311825
تاریخ انتشار: 5 بهمن 1394 - 14:38
رئیس اتاق بازرگانی ایران از انعقاد قرارداد دو میلیارد دلاری با شرکت فولاد ایتالیا در سفر جاری رئیس جمهور به رم خبر داد.

اتاق خبر: محسن جلال پور افزود:‌ در سفر رئیس جمهور به رم قرار است قرارداد همکاری با شرکت دنیلی ایتالیا درباره صنایع فولاد به مبلغ دو میلیارد دلار به امضا برسد.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ وی گفت: همچنین قرار است در این سفر تفاهم نامه انجمن فنی و مهندسی ایران با مجموعه ایتالیایی در خصوص کارهای ساختمانی نظیر راه،‌ جاده و ریل به ارزش یک میلیارد دلار به امضا برسد.

رئیس اتاق بازرگانی ایران افزود:هیئت اقتصادی همراه رئیس جمهور همچنین چندین تفاهم نامه دیگر درباره همکاری های دارویی و مواد غذایی با صنایع متوسط و کوچک ایتالیا امضا خواهند کرد.

وی گفت: در سفر به ایتالیا قرار است با اعضای اتاق بازرگانی ایتالیا و فعالان اقتصادی این کشور و بانکداران ایتالیایی جلسات مشترک برقرار و مذاکره کنیم.

جلال پور افزود: در سفر به فرانسه نیز علاوه بر مذاکره با اعضای اتاق بازرگانی این کشور و فعالان اقتصادی و بانکی فرانسوی قرار است قرارداد ساخت و ساز انجمن خدمات فنی و مهندسی ایران با یکی از بزرگترین شرکتهای فرانسوی به امضا برسد.

رئیس اتاق ایران گفت: همچنین قرار است قراردادهای دیگری در زمینه صنایع خودرو سازی و قطعات ، صنایع غذایی، گیاهی، پتروشیمی و آی سی تی میان فعالان اقتصادی ایران و فرانسه به امضا برسد.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید