آرامی: قرار نیست مشکلات اقتصادی با معجزه حل شوند | اتاق خبر
کد خبر: 311904
تاریخ انتشار: 5 بهمن 1394 - 18:31
نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بخشی از نابسامانی‌های اقتصادی در حوزه‌های مدیریتی، برنامه‌ریزی، ‌تصمیم گیری و اجراست، گفت: قرار نیست مشکلات اقتصادی با معجزه حل شوند.

اتاق خبر: منصور آرامی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس ضمن تقدیر و تشکر از مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و وزیر امور خارجه جهت اجرایی شدن برجام گفت: بپذیریم که در بسیاری از حوزه های اقتصادی دچار مشکلات اساسی هستیم و باید از شعار و حاشا کردن و به گردن دیگران انداختن بپرهیزیم.

بنا بر این گزارش به نقل از ایسنا؛ وی ادامه داد: باید قبول کنیم که هر یک از ما در دولت و مجلس و سایر نهادهای کشور در پدید آوردن این شرایط نقشی داشته‌ایم. لذا باید بر این باور باشیم اگر تعمق بیشتری در رهنمودهای مقام معظم رهبری، سند چشم انداز، برنامه‌های توسعه پنج ساله و قوانین جاری کشور می کردیم و این‌ها را سرلوحه کارها قرار می دادیم امروز با چنین شرایط نامطلوب اقتصادی روبرو نبودیم.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس خاطر نشان کرد: تصور نکنیم امروز که دوران پساتحریم را می‌گذرانیم و به حمد الله تحریم‌ها در حال حذف شدن هستند، قرار است با معجزه‌ای مشکلات اقتصادی کشور حل و فصل شوند.

آرامی با تاکید بر اینکه بسیاری از مسائل هیچ ربطی به تحریم ندارند، تصریح کرد: بخشی از نابسامانی های اقتصادی در کشور عمدتا در حوزه مدیریتی، برنامه ریزی، تصمیم گیری و اجرا است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید