اعلام برگزیدگان جشنواره داستان انقلاب | اتاق خبر
کد خبر: 312009
تاریخ انتشار: 5 بهمن 1394 - 22:40
در حوزه هنری انجام شد؛
هشتمین جشنواره داستان انقلاب برگزیدگان خود را در حالی معرفی کرد که تنها بخش رمان نوجوان توانست در این دوره رتبه نخست را معرفی کند.

اتاق خبر- هشتمین جشنواره داستان انقلاب برگزیدگان خود را در حالی معرفی کرد که تنها بخش رمان نوجوان توانست در این دوره رتبه نخست را معرفی کند.

هشتمین جشنواره داستان انقلاب دوشنبه شب ۵ بهمن برگزیدگان خود را در حوزه هنری معرفی کرد.

بر این اساس در بخش داستان کوتاه نوجوان، هیئت داوران داستان سربازها در گهواره اثر کتایون آذرپی و داستان یک پرده از نمایش اثر احسان قدیری را شایسته تقدیر شناخته و داستان ما و آقای مروت اثر سمیه تقوی را به عنوان رتبه سوم معرفی کردند.

در بخش داستان کوتاه بزرگسال داستان نفتی اثر مهین سماواتی و داستان اشتباهی اثر مرتضی برزگر شایسته تقدیر شناخته شد اما هیئت داوران هیچ اثری را حائز کسب رتبه اول تا سوم ندانست.

در بخش رمان نوجوان اثر رویای بعدازظهر اثر نیلوفر مالک رتبه سوم اثر سرو بلند گوراب نوشته هادی حکیمیان رتبه دوم و اثر برادرخوانده نوشته سیدمحمد مهدوی به عنوان رتبه اول اعلام شد.

در بخش رمان بزرگسال دو رمان مسافر جمعه نوشته سمیه عالمی و شاه کشی اثر ابراهیم اکبری دیزگاه به عنوان شایسته تقدیر معرفی شدند و هیئت داوران، داستان بیواسطه نوشته محبوبه زارع را به عنوان رتبه دوم معرفی کرد.

همچنین جایزه ویژه دبیر علمی شامل لوح تقدیر و یک سکه بهار آزادی به خاطر جنبه های نوجویانه در گسترش مضامین هنر رمان به محبوبه زارع به خاطر داستان بیواسطه اهدا شد.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید