خوشحالم بالاخره بدون مصدومیت دویدم | اتاق خبر
کد خبر: 312065
تاریخ انتشار: 6 بهمن 1394 - 09:11
طوسی:
بانوی دونده کشورمان از اینکه پس از یک‌سال توانست در یک رقابت رسمی حضور داشته باشد، ابراز خوشحالی کرد.

بانوی دونده کشورمان از اینکه پس از یک‌سال توانست در یک رقابت رسمی حضور داشته باشد، ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از تسنیم، مریم طوسی درباره عملکردش در مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی کشور و سطح این رقابت‌ها اظهار داشت: مسابقات واقعاً در سطح بسیار خوبی برگزار شد و همه نفرات آماده بودند. من هم با توجه به آسیب دیدگی که پیش از این داشتم، نزدیک به یک سال بود که در هیچ مسابقه رسمی حضور نداشتم. در واقع بعد از یک‌سال بدون درد و مشکل دویدم و از بابت اینکه بالاخره مصدومیتم برطرف شده، خیلی خوشحالم.

وی افزود: با وجود آنکه در دوی 60 متر نایب قهرمان شدم اما از عملکردم با توجه به شرایطی که داشتم، راضی هستم.

بانوی دوومیدانی ایران درباره عدم کسب ورودی مسابقات قهرمانی آسیا عنوان کرد: به هر حال این اتفاق افتاده و حالا تصمیم با فدراسیون است که مرا به قطر اعزام کند یا خیر. بدون شک اگر شرایط برای حضورم در مسابقات داخل سالم آسیا مهیا شود، سعی می‌کنم تا آن زمان به مرز آمادگی مطلوب برسم و بتوانم افتخارات دوره گذشته را جبران کنم.

طوسی با بیان اینکه هدف اصلی‌اش کسب سهمیه مسابقات المپیک 2016 ریو است، درباره شکسته شدن رکورد دوی 60 متر توسط فرزانه فصیحی که در اختیار او بود، گفت: این رکود ایران بود که شکسته شد، نه رکورد من. خوشحالم که رکورد دوی بانوان ایران توسط دوست خودم ترقی پیدا کرد و مشخص شد که بانوان ایرانی رقابت بسیار نزدیکی با یکدیگر برای رسیدن به سکوی موفقیت دارند.

منبع: تسنیم

نظرات
ADS
ADS
پربازدید