گسترش همکاری‌های ایران و امارات در صنعت خوراک دام و طیور | اتاق خبر
کد خبر: 312231
تاریخ انتشار: 6 بهمن 1394 - 20:58
رئیس انجمن صنایع خوراک دام، طیور و آبزیان گفت: هیات اقتصادی از سوی کارخانجات خوراک دام ایران برای گسترش روابط تجاری با امارات به این کشور سفر می‌کنند.

اتاق خبر: مجید موافق قدیری با اعلام اینکه ۲۷ بهمن‌ماه هیات تجاری از سوی انجمن صنایع خوراک دام، طیور و آبزیان برای استفاده از پتانسیل‌های کشورهای حوزه خلیج فارس ونمایشگاه دامپروری ابوظبی عازم این کشور خواهد شد، اظهارداشت: حضور در این نمایشگاه می‌تواند شرایط خوبی برای سرمایه‌گذاری مشترک در حوزه‌های مختلف صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان برای ایران فراهم کند.

بنا بر این گزارش به نقل از مهر؛ وی با بیان اینکه در حوزه‌های تامین مواد اولیه کارخانجات خوراک دام، مکمل و مواد افزودنی امکاناتی برای آغاز همکاری کارخانجات کشورمان با شرکت‌های اماراتی وجود دارد، گفت: به همین منظور در نظر داریم جلساتی را با شرکت‌های مطرح اماراتی منعقد و همچنین از مراکز تولید شیر و گوشت امارات بازدید کنیم.

موافق قدیری با اشاره به  این‌که علاوه بر این، دو کشور آمادگی همکاری درموضوع واردات و صادرات، خرید و فروش کالا، سرمایه‌گذاری مشترک و همکاری در بازارهای منطقه را دارند، افزود: در گذشته بزرگترین مشکلی که برای همکاری با کشور امارات برای ایران وجود داشت نبودن روابط بانکی بین دو کشوربود که با حل این مشکل جهش روابط اقتصادی در این صنعت کاملا ممکن می‌شود.

موافق قدیری ادامه داد: هیاتی که از ایران به نمایشگاه دامپروری و خوراک دام ابوظبی سفر می‌کند، می‌تواند شرایطی را فراهم کند که روابط اقتصادی وتجاری بین المللی در این صنعت در ماه‌های آتی بهتر شود.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید