تا پایان با شورای نگهبان تعامل داریم | اتاق خبر
کد خبر: 312463
تاریخ انتشار: 7 بهمن 1394 - 14:12
وزارت کشور:
وزارت کشور با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که تعاملش با شورای نگهبان مستمر بوده و تا پایان روند انتخابات نیز ادامه خواهد داشت.

وزارت کشور با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که تعاملش با شورای نگهبان مستمر بوده و تا پایان روند انتخابات نیز ادامه خواهد داشت.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از ایسنا، متن اطلاعیه وزارت کشور به این شرح است: «نظر به اینکه انتشار غیر دقیق خبری به نقل از مسئول کمیته فن‌آوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور در خصوص برگزاری انتخابات الکترونیک و برداشت‌های رسانه‌ای غیر واقع از این خبر، منجر به انتشار تیترهای غیر صحیح شده است، به آگاهی اصحاب رسانه و مردم شریف می‌رساند که از زمان تشکیل ستاد انتخابات کشور، در چارچوب قانون، در همه امور مرتبط با برگزاری انتخابات، از جمله برگزاری الکترونیک آن، تعامل کیفی و مستمری بین وزارت کشور و شورای محترم نگهبان در سطوح مختلف و در قالب مصادیق گوناگون از جمله انجام مکاتبات متعدد و برگزاری جلسات و دیدارهای منظم، در طول ماه‌های گذشته برقرار بوده و با رعایت حدود قانونی، مستمرا دنبال شده است. بر این اساس اتفاق جدید یا اقدام بدیع و تازه‌ای در این‌باره به‌وقوع نپیوسته و همکاری‌ها بر اساس روند سابق در جریان بوده و تعامل با شورای محترم نگهبان مستمر و تا پایان مراحل انتخابات نیز ادامه خواهد داشت.»

منبع: ایسنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید