زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی در چهارمحال و بختیاری فراهم شود | اتاق خبر
کد خبر: 312731
تاریخ انتشار: 8 بهمن 1394 - 04:16
استاندار چهارمحال و بختیاری:
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی در چهارمحال و بختیاری باید فراهم شود.

اتاق خبر- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی در چهارمحال و بختیاری باید فراهم شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی در چهارمحال و بختیاری باید فراهم شود.

 قاسم سلیمانی دشتکی بعد از ظهر چهارشنبه در کارگروه پروژه های نیمه تمام استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی در چهارمحال و بختیاری فراهم شود، اظهار داشت: توسعه چهارمحال و بختیاری در پی سرمایه گذاری و ورود بخش خصوصی فراهم می شود.

وی افزود: هم اکنون باید تلاش شود پروژه های نیمه تمام استان چهارمحال و بختیاری به بهره برداری برسد و زمینه استفاده از آنها فراهم شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: یکی از مهمترین اقداماتی که می توان در مسیر اتمام پروژه های نیمه تمام مورد توجه قرار گیرد واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی و سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی است.

وی عنوان کرد: سازمان های دولتی چهارمحال و بختیاری باید پروژه های قابل واگذاری خود را به بخش خصوصی معرفی کنند.

قاسم سلیمانی دشتکی ادامه داد: ادارات استان با واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی و ورود بخش خصوصی در انجام پروژه ها، موجب تسریع در انجام پروژه و ایجاد اشتغال می شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری در ادامه با بیان اینکه چهارمحال و بختیاری یکی از استان های پر ظرفیت و پر پتانسیل است، عنوان کرد: باید زمینه بهره برداری از ظرفیت ها و پروژه های نیمه تمام استان فراهم شود تا زمینه اشتغال در سطح استان فراهم شود.

مشارکت بخش خصوصی در انجام پروژه های نیمه تمام زمینه برای بهره برداری از آنها فراهم می کند

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان چهارمحال و بختیاری نیز در این جلسه گفت: مشارکت بخش خصوصی در انجام پروژه های نیمه تمام استان چهارمحال و بختیاری می تواند زمینه را برای اتمام پروژه ها مهیا کند.

اسماعیل عامری گلستان تاکید کرد: واگذاری پروژه های نیمه تمام استان چهارمحال و بختیاری به بخش خصوصی هم اکنون در حال پیگیری است و از سازمان ها خواسته شده است که پروژه های نیمه تمام خود را معرفی کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: بهره برداری از پروژه های نیمه تمام با توجه به اینکه طبق قانون بر اساس نوع کاربری آنها واگذار می شوند موجب ارائه خدمات بهتر به مردم در سطح استان می شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان چهارمحال و بختیاری گفت: حمایت دولت از بخش خصوصی نقش مهمی در توسعه استان چهارمحال و بختیاری دارد.

وی گفت: از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون تلاش های بسیاری در مسیر توسعه استان چهارمحال و بختیاری انجام شده است که از مهمترین اقدامات تلاش برای رونق گرفتن بخش تولید بوده است.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید