خانه جوان در زنجان راه اندازی می شود | اتاق خبر
کد خبر: 312739
تاریخ انتشار: 8 بهمن 1394 - 04:52
مدیر کل ورزش و جوانان خبر داد:
مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان از راه‌اندازی خانه جوان در ایام دهه فجر سال آینده خبر داد و گفت: توجه به نیازهای جوانان از اقدامات موثر برای دستیابی جوانان به مطالباتشان است.

اتاق خبر- مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان از راه‌اندازی خانه جوان در ایام دهه فجر سال آینده خبر داد و گفت: توجه به نیازهای جوانان از اقدامات موثر برای دستیابی جوانان به مطالباتشان است.

ارسلان حسینی ظهر چهارشنبه در جلسه دیدار با دختران جوان از راه‌اندازی خانه جوان در ایام دهه فجر سال آینده خبر داد و گفت: توجه به نیازهای جوانان از اقدامات مؤثر برای دستیابی جوانان به مطالباتشان است.

وی اظهار کرد: راه‌اندازی خانه جوان می‌تواند گام مؤثری در خصوص مشارکت جوانان برای ارائه مشاوره‌های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی به آحاد جامعه باشد و باید فعالیت‌های جوانان تقویت شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: یکی از مهم‌ترین اقدامات اداره کل ورزش و جوانان، ایجاد جاذبه‌های بیشتر برای سوق جوانان به سمت ورزش است.

حسینی تأکید کرد: سرانه ورزش ما نسبت به نرم کشوری بالاتر است ولی افراد کمی در استان ورزش می‌کنند و این اصلاً خوب نیست و سلامت افراد را به خطر می‌اندازد. 

وی مقوله ورزش در بانوان را بسیار کمرنگ عنوان کرد و یاد آور شد: ورزش در بین دختران و بانوان باید تقویت شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان تصریح کرد: باید جوانان با حضور خود در حوزه‌های مختلف نشاط و امید اجتماعی را در جامعه تسریع کنند.

حسینی افزود: امروز یکی از مهم‌ترین دغدغه جوانان ورزش است و باید جایگاه ورزش در استان تقویت شود و جوانان به ورزش گرایش بیشتری داشته باشند.

وی یاد آور شد: متاسفانه در بحث جوانان خیلی از دستگاه‌های اجرایی به وظایف خود عمل نمی‌کنند.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید