چینی‌ها کیفیت خودروهایشان را ارتقا دهند | اتاق خبر
کد خبر: 312785
تاریخ انتشار: 8 بهمن 1394 - 10:06
رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان گفت: تولیدکنندگان خودروهای چینی در کشور باید کیفیت محصولاتشان را ارتقا دهند در غیر این صورت در رقابت با خودروسازان اروپایی عقب خواهند ماند.

اتاق خبر: محمد جعفری اظهار کرد: با اجرایی شدن برجام و لغو تحریم‌ها شاهد آمد و رفت خودروسازان مطرح اروپایی به کشور هستیم.

بنا بر این گزارش به نقل از ایسنا؛ وی با بیان اینکه با رفع تحریم‌ها خودروسازان داخلی دیگر بهانه‌ای برای ادامه تولید خودروهای قدیمی و بی‌کیفیت ندارند، خاطرنشان کرد: حضور خودروسازان اروپایی فرصت مناسبی برای انتقال فن‌آوری و ارتقای کیفیت خودروهای داخلی است.

رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان ادامه داد: در چنین شرایطی تولیدکنندگان خودروهای چینی در ایران نیز برای باقی ماندن در این بازار باید نسبت به ارتقای کیفیت محصولاتشان اقدام کنند.

وی افزود: در سال‌های گذشته یکی از دلایل موفقیت خودروسازان چینی در کسب بازار در ایران، تحریم‌های خارجی بود که البته با لغو تحریم‌ها، چینی‌ها این مزیت را از دست داده و باید در عملکرد خود تجدیدنظر کنند.

جعفری با بیان اینکه خودروسازان چینی کیفیت را فدای قیمت کرده‌اند، تصریح کرد: در این شرایط اگر خودروسازان داخلی عملکرد خود را اصلاح و کیفیت محصولاتشان را افزایش دهند، مونتاژکاران خودروهای چینی نیز چاره‌ای جز این کار نخواهند داشت.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید