بزرگ ترین بانک بورسی کشور با بانک تجارت تفاهم نامه همکاری امضا کرد | اتاق خبر
کد خبر: 312839
تاریخ انتشار: 8 بهمن 1394 - 19:41
بانک صادرات ایران، بزرگ ترین بانک بورسی کشور در راستای استفاده از ظرفیت و توانمندی ها متقابل با بانک تجارت تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

اتاف خبر: هدف از امضای این تفاهم نامه، مشارکت موثرتر در تأمین مالی پروژه ها و طرح های کلان اقتصادی، ایجاد رونق اقتصادی بیشتر و ارایه خدمات مشترک است.
بنا بر این گزارش به نقل از ایرنا؛ اسماعیل لل‍ه گانی مدیرعامل بانک صادرات در آیین امضای تفاهم نامه یاد شده با اشاره به اهمیت همکاری میان بانک ها و تأثیر آن بر نظام اقتصادی کشور گفت: با امضای این تفاهم نامه، ظرفیت های خوبی در راستای سرمایه گذاری و گسترش همکاری های دو طرفه ایجاد می شود و فرصت مناسبی پیش روی فعالان اقتصادی برای بهره مندی از توان دو بانک فراهم می گردد.
وی اضافه کرد: همکاری متقابل بانک های کشور می تواند زمینه ساز رونق اقتصادی بیشتر و کاهش هزینه برای مشتریان باشد.
محمد ابراهیم مقدم مدیرعامل بانک تجارت نیز گفت: این تفاهم نامه به منظور افزایش سطح همکاری و به کارگیری ظرفیت های متقابل در بخش های مختلف که منافع هر دو بانک را تأمین خواهد کرد، به امضاء رسیده است.
وی افزود: بانک صادرات ایران به عنوان بانکی بزرگ و ریشه دار دارای ظرفیت و توانمندی های بسیار زیادی است که همکاری ها این دو بانک می تواند منشا اقدامات موثر و مطلوب برای فعالان اقتصادی کشور باشد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید