Performancing Metrics

نخستین حضور کیت بلانشت در برادوی | اتاق خبر
کد خبر: 312848
تاریخ انتشار: 8 بهمن 1394 - 20:27
خبرآنلاین نوشت: کیت بلانشت امسال برای نخستین بار واجد شرایط گرفتن جایزه تونی خواهد شد.

اتاق خبر - بازیگر برنده دو جایزه اسکار برای نخستین بار در اقتباسی از یک نمایشنامه بدون عنوان اثر آنتوان چخوف در برادوی بر صحنه تئاتر ظاهر خواهد شد.

بلانشت که امسال برای بازی در «کارول» نامزد جایزه اسکار شده است، در کنار ریچارد روکسبرگ بازیگر «مولن روژ» در این نمایش که کارگردانی آن را جان کرولی برعهده دارد، بازی خواهد کرد. آخرین اثر سینمایی جان کرولی «بروکلین» در سه رشته از جمله بهترین فیلم نامزد جایزه اسکار شده است.

این نمایش بااقتباس نمایشنامه‌ای بدون عنوان از آنتوان چخوف که پس از مرگ این نویسنده پیدا شد، ساخت می‌شود و کار اقتباس آن را اندرو آپتون همسر کیت بلانشت برعهده دارد. این نمایشنامه بدون عنوان را اغلب «هدیه» یا «پلاتونوف» می‌نامند.

هر چند که این نخستین حضور بلانشت بر صحنه برادوی خواهد بود اما این بدان معنا نیست که بازیگر «جاسمین غمگین» با حضور در صحنه تئاتر بیگانه است. او بارها در نمایش‌های متفاوتی به صحنه رفته است اما هیچ کدام از این نمایش‌ها در برادوی نبوده‌اند.

در اقتباس آپتون از نمایش چخوف داستان در دهه نود میلادی و با محوریت معلمی به نام پلاتونوف با بازی روکسبرگ و روابطش با همسرش، دوستانش، شاگردان سابقش و البته یک بیوه به نام آنا پتروونا با بازی کیت بلانشت اتفاق می‌افتد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید