بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن 4 که برای 2016 تایید شده‌اند | اتاق خبر
کد خبر: 313006
تاریخ انتشار: 9 بهمن 1394 - 15:26
دارندگان پلی‌استیشن 4 بیش از هر چیز منتظر آنچارتد و آخرین نگهبان هستند!

اتاق خبر - پلی‌استیشن 4 در مدتی که از عمرش می‌گذرد توانسته سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد و طرفداران سونی و دارندگان این کنسول هم بی‌صبرانه منتظر انتشار بازی‌های بعدی این کنسول هستند. سال 2016 قرار است برای این دسته از افراد سال پربرکتی باشد و بازی‌هایی همچون «آنچارتد 4: سرنوشت یک سارق» و «افق: طلوع صفر» را در کنار عناوین کوچک‌تری مثل «فایرواچ» و.. به ارمغان بیاورد.

2886502-uncharted-4_enemies-approach

  • Uncharted 4: A Thief’s End

پایانی بر ماجراجویی‌های «نیتن دریک» دوست داشتنی. این بازی در کنار حفظ همه‌ی مشخصه‌های اصلی سری، انعطاف پذیری بیشتری به درگیری‌ در مقابل مخفی کاری ایجاد کرده است و دیالوگ‌های انتخابی را نیز در خود جای داده. این بازی ابتدا قرار بود که در سال 2015 عرضه شود اما چرخه‌ی ساخت بازی طولانی‌تر از حد انتظار بود و بازی در حال حاضر بعد از چند بار تاخیر خوردن در مرحله‌ی بهبود و رفع اشکالات نهایی قرار دارد. فعلا بازی قرار است ماه آپریل عرضه شود.

تاریخ انتشار: 7 اردیبهشت 95

2886324-scouts

گوریلا گیمز، سازنده‌ی این بازی اکشن نقش‌آفرینی جهان باز است که در مراسم E3 سال گذشته رونمایی شد. در این بازی بیشتر از هر چیز تلفیق شگفت‌انگیز نمادها و نشانه‌های پیش از تاریخ و پساآخرالزمان در دنیای پرجزئیات آن چشم ما را گرفته و بی‌صبرانه منتظر ورود به این دنیای بی‌نظیر هستیم.

تاریخ انتشار: سال 2016

2886481-tlg_e315_04

«آخرین نگهبان» بدون شک مورد انتظارترین بازی پلی‌استیشن در طول دوران است که بالاخره امسال برای پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد. این بازی اصلا در E3 سال 2009 به عنوان یک بازی انحصاری پلی‌استیشن 3 معرفی شد و بعد از آن بی‌شمار تاخیر خورد تا به سال 2016 و یک نسل بعد برسد. نکته‌ی جالب در مورد این بازی این است که نه طرفداران و نه سازندگان آن با وجود مشکلات و تاخیرهای فراوان از ساخت بازی ناامید نشدند و سونی مجبور شد تا بازی را بار دیگر در E3 سال گذشته رونمایی کند! این بازی در حال حاضر توسط استودیوی ژاپن سونی و «جن‌دیزاین» که متشکل از افراد تیم سازنده‌‌ی بازی‌ای «ایکو» و «سایه‌ی کلوسوس» است ساخته می‌شود.

تاریخ انتشار: سال 2016

منبع: فارنت

نظرات
ADS
ADS
پربازدید