Performancing Metrics

هنرمند واقعی کسی است که عقلانیت جامعه را به حرکت در بیاورد | اتاق خبر
کد خبر: 313020
تاریخ انتشار: 9 بهمن 1394 - 13:10
گروه های فریب خورده و تروریست که فرصت تحقیق و بررسی ارزشهای اسلام ناب را ندارند با نمایش در آمدن این فیلم قطعا متنبه خواهند شد و پی به ارزشهای اسلام و رحمت و رأفت دین پیامبر خاتم(ص) خواهند برد.

گروه های فریب خورده و تروریست که فرصت تحقیق و بررسی ارزشهای اسلام ناب را ندارند با نمایش در آمدن این فیلم قطعا متنبه خواهند شد و پی به ارزشهای اسلام و رحمت و رأفت دین پیامبر خاتم(ص) خواهند برد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از ایسنا،‌ حضرت آیت الله جوادی آملی در دیدار مجید مجیدی کارگردان فیلم محمد رسول الله(ص) که عصر امروز در بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء برگزار شد، بر ادامه راه و پیشرفت بهتر کارها در خصوص نمایش فیلم محمد رسول الله (ص) تاکید کردند.

 این مرجع تقلید بیان داشتند: گروه های فریب خورده و تروریست که فرصت تحقیق و بررسی ارزشهای اسلام ناب را ندارند با نمایش در آمدن این فیلم قطعا متنبه خواهند شد و پی به ارزشهای اسلام و رحمت و رأفت دین پیامبر خاتم خواهند برد.

 این مفسر قرآن کریم افزودند: دیدن این فیلم جهالت آنها را از بین خواهد برد و عقلانیت را به آنها باز خواهد گرداند که اسلام دین خشونت نیست و با هرگونه جنایت مخالف است.

 ایشان ادامه دادند: خدا به هرفردی هنری داده یکی هنرمند در فقه و دیگری در کلام است مهم این است که بتوان از این هنر بهترین استفاده را کرد.

 حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: هنرمند واقعی کسی است که از هنر خود نهایت استفاده را برای به حرکت درآوردن عقلانیت جامعه بهره ببرد و جهالت را دور کرده و عقل و شعور را به آنها باز گرداند.

 این مرجع تقلید با بیان این که ارزش هر فردی به سواد او نیست، بلکه ارزش هر فردی به هنر اوست بیان داشتند: با روشنفکران و اندیشمندان دیدارهای خصوصی داشته باشید و تا از این طریق بتوانید مشکلات خود را به درستی برطرف کنید.

 مجید مجیدی کارگردان فیلم محمد رسول الله نیز در ابتدای این دیدار هدف از این دیدار را رهمنود گرفتن از علما و بزرگان حوزه و دعا برای پیشرفت بهتر کار ها عنوان کرد.

 مجیدی افزود: تمام سعی ما این است که فیلم محمد رسول الله(ص) در دنیا به نمایش گذاشته شود تا با نمایش این فیلم حقایق اسلام ناب برهمگان نمایان شود.

 کارگردان فیلم محمد رسول الله اظهار داشت: با همه مخالفت هایی که تا کنون از سوی جبهه استکبار و ایادی آنها برای به نمایش در نیامدن این فیلم صورت گرفته ولی این فیلم در بعضی کشورها به نمایش درآمده و مردم هم اسقبال خوبی از آن کرده اند.

منبع: ایسنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید