واژگونی تریلر حامل قیر در قزوین تلفات نداشت | اتاق خبر
کد خبر: 313038
تاریخ انتشار: 9 بهمن 1394 - 17:01
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین گفت: واژگونی تریلی حامل قیر در این استان تلفات جانی نداشت.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین گفت: واژگونی تریلی حامل قیر در این استان تلفات جانی نداشت.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از مهر، پیمان ناندار اظهار کرد: شب گذشته واژگونی تریلی حامل تانکر قیر باعث جاری شدن قیر در سطح جاده و انسداد مسیر در یکی از محورهای مواصلاتی این استان شد.

وی افزود: به دنبال وقوع حادثه واژگونی یک دستگاه تریلی در سه راهی بهشتیان واقع در محدوده ای در مسیر شهرهای آبگرم و آوج و اعلام آن به مرکز پیام ۱۱۵ آوج، تیم تکنیسین‌های فوریت‌های پزشکی آبگرم بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین ادامه داد: واژگونی این خودرو موجب سرازیر شدن قیر در جاده و انسداد کامل لاین به سمت همدان این جاده شد؛ به طوری که آمبولانس فوریت‌های پزشکی در ترافیک پشت صحنه تصادف گرفتار شدند.

نامدار تصریح کرد: امدادرسانی به مصدومان این صحنه با پیاده‌روی طولانی تکنیسین‌ها مقدور و دو سرنشین این تریلی به صورت سرپایی درمان شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین همچنین با اشاره به خطرآفرینی بالای تانکرهای حامل مواد سوختی و شیمیایی خواستار آگاهی و احتیاط بیش از پیش رانندگان این تانکرها به منظور جلوگیری از وقوع اینگونه حوادث و به خطر افتادن جان مردم شد.

منبع: مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید