جای هواداران اراکی در این پیروزی خالی بود | اتاق خبر
کد خبر: 313057
تاریخ انتشار: 9 بهمن 1394 - 20:03
کسایی‌پور:
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری اراک، برد تیمش برابر ثامن را به هواداران این شهر تقدیم کرد.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری اراک، برد تیمش برابر ثامن را به هواداران این شهر تقدیم کرد.

 به گزارش اتاق خبر و به نقل از ایسنا، محمد کسایی‌پور بعد از پیروی تیمش در هفته بیست و سوم لیگ برتر بسکتبال که در غیاب هواداران اراکی به دست آمد، اظهار کرد: خوشحالم که در این مسابقه به برتری رسیدیم اما واقعا جای هواداران در سالن خالی بود. امیدوارم از بازی بعد که کنارمان هستند بتوانیم از حمایت‌شان استفاده کرده و خوشحال‌شان کنیم. امیدوارم خودشان هم مراقب باشند تا دیگر ما از داشتن‌شان محروم نشویم.

 

او ادامه داد: بازی دشواری برابر ثامن داشتیم. ثامن تیم بسیار خوبی است که جزو هشت تیم حاضر در پلی‌آف خواهد بود. در کل، همه تیم‌های لیگ خطرناک هستند. خدا را شکر توانستیم با تمرکز بیشتر حریف‌مان را شکست دهیم و من این برد را به همه هواداران خوب‌مان تقدیم می‌کنم.

 

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری اراک ادامه داد: در دیدار بعدی باید به مصاف شیمیدر برویم که یکی از تیم‌های بسیار خوب لیگ است و مطمئنا رقابت بسیار دشواری برابر این تیم خواهیم داشت. نیاز به دعوت از تماشاگران نیست تا ما را حمایت کنند چراکه همه مردم خوب اراک، همیشه به صورت خودجوش از ما حمایت کردند و حتی برای این بازی که نمی‌توانستند وارد سالن شوند، در بیرون سالن حضور داشتند و از تیم شهرشان حمایت کردند.

 

کسایی‌پور افزود: بازی‌ها بسیار دشوار است و رقابت‌ها نزدیک. شاید نتوانیم در چند مسابقه دل هواداران را شاد کنیم اما باید صبور باشند و از تیم شان حمایت کنند تا در بلند مدت، شاهد پیشرفت و توسعه بسکتبال در این استان باشند. تیم شهرداری اراک تلاش می‌کند تا با قدرت برابر حریفان رقابت کند.

منبع: ایسنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید