هیچ کسی حق متهم کردن شورای نگهبان راندارد | اتاق خبر
کد خبر: 313102
تاریخ انتشار: 10 بهمن 1394 - 02:47
امام جمعه شهرستان اهر گفت: هیچ کسی حق ندارد که بخاطر عرض شخصی شورای نگهبان را در خصوص صلاحیت های کاندیداها متهم کند.

امام جمعه شهرستان اهر گفت: هیچ کسی حق ندارد که بخاطر عرض شخصی شورای نگهبان را در خصوص صلاحیت های کاندیداها متهم کند.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از مهر،  آیت الله جواد حاجی زاده در خطبه های دشمن شکن نماز جمعه شهرستان اهر ضمن توصیه نمازگذاران به تقوای الهی، اظهار داشت: انسان های غفلت زده و مورد نفوذ شیطان قرار گرفته موقعی در پناه خواند خواهند بود که به سوی آیه های قرآن کریم رفته و از وسوسه های شیطان دوری کنند.

امام جمعه شهرستان اهر بابیان اینکه ائمه اطهار همنگونه ای که توصیه هایی دارند برای مرتکب نشدن انسان های مسلمان به گناه تذکرهایی نیز داده اند، افزود: دعای کمیل از جمله دعاهایی است که برای امامان معصوم مهم بوده و قرائت این دعا برای مسلمانان به نوعی واجب است.

وی جدایی مردم از قرآن کریم را سرچشمه بسیاری از مشکلات زمان حال دانست، گفت: نباید قرآن کریم در مکان هایی قرار گیرد و مورد توجه نباشد و از طرفی خاک بخورد.

آیت الله حاجی زاده با بیان اینکه روزهای گذشته و آینده دنیا با همدیگر مشابه است، تصریح کرد: مسلمانان باید نام و منزلت خداوند را بسیار بزرگ بشمارند، افرادی که خداوند در نظر آن ها بلند مرتبه است انسان هایی کاملاً دانا و آگاهی هستند.

سیاست های اقتصاد مقاومتی اجرا شود

امام جمعه شهرستان اهر انقلاب اسلامی ایران را یک انقلاب دینی برشمرد، گفت: قیام مردم و مردمی بودن انقلاب اسلامی از دلایل تداوم این انقلاب بوده و به قیام برخواستن ملت آگاه ایران بیشتر به خاطر حفظ دین و اسلام است.

وی با اشاره به اینکه علمایی که اکنون در خصوص مواضع انقلاب واکنش نشان می دهند در پیشگاه امام راحل درس آموخته اند، اضافه کرد: رهبریت امام خمینی(ره) در زمان انقلاب از دیگر عوامل به پیروزی رسیدن انقلاب شکوهمند اسلامی است.

آیت الله حاجی زاده با تاکید بر اینکه هیچ کسی حق ندارد که بخاطر عرض شخصی شورای نگهبان را در خصوص صلاحیت های کاندیداها متهم کند، بیان کرد: هرکسی در هر لباسی اگر بر خلاف شورای نگهبان سخنانی ایراد کند در واقع بر خلاف نظام مقدس ایران مرتکب جرم می شود.

امام جمعه شهرستان اهر در پایان به سفر رئیس جمهوری به کشورهای اروپایی نیز اشاره کرد و خاطرنشان کرد: رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در خصوص تحقق اقتصاد مقاومتی مورد توجه قرار گرفته و در دوران پسابرجام بایستی به جای اینکه کشور به فروشگاه دیگر کشورها تبیل شود از تولید داخلی بطور کامل حمایت کنند.

مردم منتظر گشایش اقتصادی در کشور هستند

امام جمعه هشترود نیز در خطبه های نمازجمعه هشترود با بیان اینکه مردم منتظر گشایش اقتصادی در کشور هستند، گفت: دولت باید قدردان این ملت باشد و اشتغال و رفاه را به هسته ای وابسته نکند و فکر اساسی به حال رفاهی مردم بکند زیرا عدم توجه به مردم گلایه را به دنبال خواهد داشت

حجت الاسلام علی رحیمی با تاکید بر اینکه دولت فعلی در زمان قبل و بعد از انتخابات ریاست جمهوری دچار دوقطبی خودساخته هسته ای و معیشتی شد، افزود: دولت گره گشائی از مشکلات را در گرو توافق هسته ای دانسته که امروز با تلاش در عرصه سیاست خارجی این توافق بدست آمده و چشم امید مردم به گشایش در اقتصاد کشور است.

وی سپس با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی بر ضرورت برگزاری باشکوه برنامه های این ماه تاکید کرد و گفت: ۱۲ بهمن سالروز ورود مبارک حضرت امام (ره) به کشور است که بدون شک با ورود امام به کشور نور، امید و کرامت وارد کشور شد.

منبع: مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید