اتحادیه سرشماره‌های انبوه تشکیل می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 313326
تاریخ انتشار: 10 بهمن 1394 - 17:10
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال در نشستی با مدیران سرشماره‌های پیامک‌های انبوه پیرامون صدور مجوز سرشماره‌های پیامکی و همچنین انتخابات اسفندماه به گفت‌و‌گو پرداختند.

اتاق خبر: مرتضی موسویان در این نشست اظهار داشت: متن‌‌های ارسالی از سوی سرشماره‌ها باید به گونه‌ای پایش گردد که نه تنها مشکلات اخلاقی و امنیتی ایجاد نکند، بلکه کمتر موجب آزردگی کاربران تلفن همراه شود.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ وی ضمن بیان نکاتی پیرامون اهمیت انتخابات این دوره گفت: از هرگونه تبلیغ کاندیدا خارج از زمان اعلام شده از سوی وزارت کشور پرهیز شود.

رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال افزود: با توجه به رشد شتابان فناوری در عرصه‌های مختلف بویژه تلفن همراه، باید با نظر و پیشنهاد شرکت‌های سرشماره به بهترین شکل با تغییرات ایجاد شده و همچنین روندهای آینده تعامل داشته و نسبت به مدیریت آنها اقدام نماییم.

وی در این نشست که مدیران تمامی سرشماره‌ها حضور داشتند، جلیلوند -مدیر عامل شرکت آتیه داده پرداز- را به عنوان نماینده خود انتخاب کرده و مقرر شد زمینه تشکیل اتحادیه سرشماره‌های انبوه نیز بزودی فراهم شود.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید