رابطه سولماز و ر.ر لو رفت | اتاق خبر
کد خبر: 313454
تاریخ انتشار: 17 بهمن 1394 - 16:42
پشت پرده اتفاقات دیشب برنامه من و تو
در کمتر از 24 ساعت علت واقعی رسوایی دیشب برنامه من و تو معروف به استیج مشخص شد. در حالی که من و تو تلاش دارد با برنامه دیگری بر روی این برنامه سرپوش گذارد اما رابطه خواننده با یکی از داوران علنی شد.

به گزارش اتاق خبر بدنبال رسوایی که در یک برنامه زنده در شبکه مساله دار من و تو اتفاق افتاد بازار شایعات در شبکه های اجتماعی گرم شده است، شبکه مذکور در یکی از برنامه های زنده خود که اختصاص به مسابقه خوانندگی دارد به ناگاه با یک واکنش پیش بینی نشده شرکت کنندگان مواجه شد، در این برنامه زنده دختر خواننده ای که همه منتظر خواندنش بودند، سکوت کرد و پس از پایان موسیقی قبل از آنکه اجازه دهند صدایش قطع شود مدعی شد به دلیل مسائل پشت پرده و حاشیه های غیراخلاقی در آن به نشانه اعتراض از ادامه حضورش در این مسابقات خودداری میکند. مجری شبکه مذکور که در شوک فرورفته بود خواست تا مانع ادامه صحبت دختر معترض شود.
حال برخی شبکه های اجتماعی به نقل از «سولماز» مدعی شده اند، که فرد پیشنهاد دهنده ارتباط غیراخلاقی کسی جز «ر.ر» فرزند یکی از موسیقدانان که به عنوان داور در برنامه حضور داشته، نیست! البته برخی نیز نوشته اند که یکی از مجریان برنامه آقای "س" در متن دادن این پیشنهاد نامشروع قرار داشته است!
همچنین گفته می شود شبکه پرحاشیه من و تو که پیش از این نیز با اتهامات اخلاقی سنگینی مواجه شده بود سعی دارد تا با پرداخت مبلغ قابل توجهی پول، به دختر افشاگر، او را در یکی دیگر از برنامه های خود که مجری گری اش بر عهده فردی بنام «سالومه» است، بیاورد و در آنجا یک سناریوی جدید برای بازگرداندن آب رفته به جوی را به بینندگان بگوید.

شبکه من و تو که گفته می شود از لابی بهایی ها منابع مالی خود را تأمین می کند پیش از این با شایعات و مشکلات مختلفی مانند همجنس گرا بودن مجریان و ارتباط میان مجریان و کارمندان روبرو بود ولی شب گذشته برای اولین بار این موضوع تبدیل به یک ماجرای علنی شد که قرار است توسط برنامه سالومه بر روی آن پوشش گذاشته شود.

کلید واژه ها :
نظرات
| |
2016-01-31 19:48:54
این رسوایی های اخلاقی شگرف کثیف تره یا اختلاسهای 3000 میلیاردی حکومت
| |
2016-02-01 09:28:35
تهمت زدن اسان است اثباتش سخت شايد موضوع تباني بوده چرا به فساد اخلاقي متهم ميکنيد ايا اين از ارزش سايت خبري شما نميکاهد من ديگه به اخبار شما اعتماد ندارم
نگران!
| |
2016-02-07 12:46:43
خوبه با اینکه از نظر شما این شبکه بهایی و فاسد و ... است اینقدر دقیق می بینید و اخبارش را دنبال می کنید. اینقدر که روی این شبکه حساسیت دارید اگر روی شبکه های سیمای میلی حساسیت داشتید الان مجبور نبودید بجای دیدن شبکه های میلی وقتتون رو برای این شبکه های فاسد!! بگذارید
ADS
ADS
پربازدید