بررسی همکاری بیمه رازی و پژوهشکده بیمه | اتاق خبر
کد خبر: 313515
تاریخ انتشار: 11 بهمن 1394 - 06:49
رئیس پژوهشکده بیمه و مدیرعامل بیمه رازی راه‌های همکاری متقابل برای استفاده از توانمندی‌های علمی و اجرایی طرفین را بررسی کردند.

اتاق خبر- رئیس پژوهشکده بیمه و مدیرعامل بیمه رازی راه‌های همکاری متقابل برای استفاده از توانمندی‌های علمی و اجرایی طرفین را بررسی کردند.

در این دیدار امیر صفری به اهمیت دستیابی به الگوها و مدل‌های مناسب پیشرفت صنعت بیمه اشاره کرد و گفت: تجارب و دانش فنی شرکت‌های بیمه سهم ارزنده‌ای در تحقق این موضوع خواهد داشت.

وی افزود شناخت مسأله در صنعت بیمه و پیداکردن راه‌حل برای آن از مأموریت‌های مهم پژوهشکده بیمه است و ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که در این مسیر نیازمند ایجاد رابطه‌ای تنگاتنگ با شرکت‌های بیمه هستیم.

یونس مظلومی، مدیرعامل بیمه رازی نیز از این رویکرد پژوهشکده بیمه استقبال کرد و گفت: انتظار این است که در زمان‌هایی که به سرعت سپری می‌شوند بتوانیم راهکارهای موفقیت صنعت بیمه را شناسایی کنیم و با همدلی مسیر اجرایی و شرایط تحقق آن را در صنعت فراهم آوریم.

وی به شرایط جدید صنعت بیمه پس از توافقات به عمل آمده با جامعه جهانی اشاره کرد و گفت: لازم است استعدادهای توانمند موجود صنعت بیمه را مورد بازشناسی قرار دهیم تا در دوره جدید رقابت‌پذیر‌تر باشیم.

در این جلسه مقرر شد جزئیات بیشتر در مورد نحوه همکاری علمی، اجرایی و آموزشی طرفین در نشست‌های بعدی مورد بررسی قرار گیرد.

منبع: ایسنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید