سها دختر مبتلا به اوتیسم لادن طباطبایی! + عکس | اتاق خبر
کد خبر: 314172
تاریخ انتشار: 14 بهمن 1394 - 01:21

لادن طباطبایی بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران تازه ترین پست اینستاگرام خود را به دختر اوتیسمی (شفاه الله) خود اختصاص داد.

لادن طباطبایی بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران تازه ترین پست اینستاگرام خود را به دختر اوتیسمی (شفاه الله) خود اختصاص داد.

لادن طباطبایی در توضیح عکس زیر نوشت: سلام به همه دوستان… چقدر لذت بخش و هیجان انگیزه وقتی که مسافر میاد و یه هدیه غیرمنتظره و زیبا از کسی میاره که هرگز ندیدیش. ..امواج محبت تا به این اندازه آدم رو به پرواز درمیاره. ..دوستی عزیز هنرمند، دو تا عروسک دست دوز از مجموعه زیبای ترمه و تیران رو برای سها فرستاده…فرشته های اوتیسم معمولا با اسباب بازی های فانتزی ارتباط برقرار نمیکنن. سها هرگز با عروسک بازی نکرده بود. اما از وقتی فرفری اومده، هرشب بغلش میکنه و میخوابه…ارتباط این بچه ها با خارج از دنیای خودشون به هرشکلی یه پیشرفته و اشک ما مادرها رو درمیاره…سها اینجا تازه از خواب پاشده …هنوز کسله، واسه همین اخموست! وگرنه بچه ام تا دوربین میبینه یه لبخند گل و گشاد تحویل می ده!!! ممنونم از این هدیه زیبا و با ارزش. .. تازه یکی دیگه هم هست… بعدا عکسش رو می ذارم! مسی جان خیلی زیبا بود….متشکرم.

دختر مبتلا به اوتیسم لادن طباطبایی

 

صفحه اجتماعی لادن طباطبایی

در توضیح عکس زیر نوشت: سلام به همه دوستان… چقدر لذت بخش و هیجان انگیزه وقتی که مسافر میاد و یه هدیه غیرمنتظره و زیبا از کسی میاره که هرگز ندیدیش. ..امواج محبت تا به این اندازه آدم رو به پرواز درمیاره. ..دوستی عزیز هنرمند، دو تا عروسک دست دوز از مجموعه زیبای ترمه و تیران رو برای سها فرستاده…فرشته های اوتیسم معمولا با اسباب بازی های فانتزی ارتباط برقرار نمیکنن. سها هرگز با عروسک بازی نکرده بود. اما از وقتی فرفری اومده، هرشب بغلش میکنه و میخوابه…ارتباط این بچه ها با خارج از دنیای خودشون به هرشکلی یه پیشرفته و اشک ما مادرها رو درمیاره…سها اینجا تازه از خواب پاشده …هنوز کسله، واسه همین اخموست! وگرنه بچه ام تا دوربین میبینه یه لبخند گل و گشاد تحویل می ده!!! ممنونم از این هدیه زیبا و با ارزش. .. تازه یکی دیگه هم هست… بعدا عکسش رو می ذارم! مسی جان خیلی زیبا بود….متشکرم.

دختر مبتلا به اوتیسم لادن طباطبایی

 

صفحه اجتماعی لادن طباطبایی

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید