تصادفات رانندگی در استان زنجان کاهش یافته است | اتاق خبر
کد خبر: 314395
تاریخ انتشار: 14 بهمن 1394 - 07:19
فرمانده انتظامی استان زنجان:
فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: در حال حاضر با ارتقای فرهنگ راهنمایی و رانندگی شاهد کاهش تصادفات در استان هستیم.

اتاق خبر-  فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: در حال حاضر با ارتقای فرهنگ راهنمایی و رانندگی شاهد کاهش تصادفات در استان هستیم.

سردار علیرضا صالحی ظهر سه شنبه در جلسه کارگروه پیشگیری از سوانح جاده‌ای زنجان در محل فرماندهی انتظامی این استان با اشاره به اینکه فرهنگ درست رانندگی کردن نیاز به آموزش دارد، افزود: پلیس برای تحقق این امر مهم اقدامات خوبی را تاکنون انجام داده است.

وی با تاکید بر اینکه تقویت فرهنگ درست رانندگی کردن نیاز به‌کار کارشناسی شده و برنامه‌ریزی دارد، گفت: انسان مهم‌ترین عامل در پیشگیری از حوادث جاده‌ای است و خوشبختانه با ارتقای فرهنگ ترافیکی شهروندان، روزبه‌روز شاهد کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای در سطح استان هستیم اما با نقطه مطلوب فاصله بسیار زیادی داریم.

فرمانده انتظامی استان زنجان تأکید کرد: ارتقای سطح آموزشی و فرهنگ‌سازی برای ارتقاء فرهنگ ترافیکی امری ضروری در کاهش تصادفات است و پلیس استان در برنامه‌های آینده خود بر اجرای برنامه‌های آموزشی تأکید جدی دارد.

صالحی افزود: مدیریت درست در حوادث و تصادفات نیاز به آموزش دارد.

وی بابیان اینکه پلیس در تمام مقتضیات زمانی بااقتدار به وظایف خود عمل می‌کند، افزود: ارتباط دو سویه با مردم توسط پلیس در ارتقای موفقیت‌ها و مأموریت‌های پلیس بسیار مؤثر خواهد بود.

فرمانده انتظامی استان زنجان ورود تکنولوژی‌ ‌روز را در امر کاهش ترافیک بسیار مؤثر دانست و گفت: خوشبختانه با نصب دوربین‌های هوشمند در جاده‌های استان تخلفات و تصادفات به میزان قابل قبولی کاهش داشته است.

فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: یک پلیس در جامعه و در هنگام انجام‌وظیفه خود بر اساس عملکرد خوب یا بد خود می‌تواند یک عمر نگاه مردم را تغییر دهد.

صالحی تصریح کرد: پلیس اصلی‌ترین لایه تولید فرهنگ در هر جامعه‌ای است و  فرهنگ ترافیکی هر شهر می‌تواند بیانگر فرهنگ مردمان آن شهر باشد.

وی گفت: در حوزه پلیس‌راه و پلیس پیشگیری زحمات زیادی کشیده می‌شود درحالی‌که زحمات این بزرگواران به خوبی دیده نمی‌شود.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید