وزارت کشور در انتخابات بی طرف است | اتاق خبر
کد خبر: 314436
تاریخ انتشار: 14 بهمن 1394 - 12:54
رییس ستاد انتخابات کشور گفت: وزارت کشور به عنوان مجری برگزاری انتخابات، بر بی طرفی و رعایت قانون در همه مراحل انتخابات تأکید دارد.

رییس ستاد انتخابات کشور گفت: وزارت کشور به عنوان مجری برگزاری انتخابات، بر بی طرفی و رعایت قانون در همه مراحل انتخابات تأکید دارد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از مهر، محمد حسین مقیمی عصر سه شنبه در جلسه شورای اداری استان تهران با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وزارت کشور به عنوان مجری برگزاری انتخابات، بر بی طرفی و رعایت قانون در همه مراحل انتخابات تأکید دارد.

رییس ستاد انتخابات کشور افزود: مجریان انتخابات نیز باید اصل بی طرفی را رعایت کرده و قانون را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند.

معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به ضرورت حضور مردم در انتخابات اسفندماه ادامه داد: باید زمینه حضور پرشور مردم در انتخابات پیش رو فراهم شود.

وی با اشاره به اعلام نتایج تأیید صلاحیت ها بیان داشت: بررسی تأیید صلاحیت های داوطلبان در هیأت های اجرایی به پایان رسیده و هم اکنون شورای نگهبان در این زمینه فعال است.

مقیمی ادامه داد: طبق قانون، نتایج تأیید صلاحیت ها در مجلس خبرگان رهبری روز ۲۰ بهمن ماه و مجلس شورای اسلامی روز ۲۶ بهمن اعلام خواهد شد.

وی تأکید کرد: تبلیغات نامزدهای تأیید صلاحیت شده انتخابات مجلس خبرگان رهبری از ۲۲ بهمن ماه و داوطلبان تأیید صلاحیت شده مجلس شورای اسلامی از ۲۹ بهمن آغاز می شود.

منبع: مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید