درهای مذاکره برای ماندن تری باز است | اتاق خبر
کد خبر: 314447
تاریخ انتشار: 14 بهمن 1394 - 14:05
هیدینک:
سرمربی چلسی از احتمال تغییر شرایط و باقی ماندن جان تری در چلسی صحبت کرده است.

سرمربی چلسی از احتمال تغییر شرایط و باقی ماندن جان تری در چلسی صحبت کرده است.

به گزارش اتاق خبر  و به نقل از "ورزش سه"، علی رغم اینکه جان تری دیشب از قطعی بودن خروجش از چلسی در انتهای فصل سخن گفته بود، امروز اخباری متناقض در این زمینه منتشر شد. یکی از این اخبار، صحبت های گاس هیدینک سرمربی فعلی چلسی بود که تاکید داشت احتمال باقی ماندن تری در تیم همچنان وجود دارد.

هیدینک پیرامون همین مسئله گفت:" من در روزهای گذشته گفت و گویی با تری داشتم و پیرامون مسائل مختلف با او صحبت کردم. صحبت های زیادی میان ما رد و بدل شد و در پایان مقرر شد تا تری در پایان فصل پیرامون آینده اش تصمیم گیری کند. کمی متعجب شدم از اینکه او در این مقطع زمانی تصمیم خود را بیان کرده است. البته این مساله کاملا مربوط به او می شود.

با این حال هنوز تصمیم مشخص و قطعی وجود ندارد. باید منتظر باشیم و بینیم در آینده چه اتفاقاتی از طرف باشگاه و همچنین جان تری رخ می دهد. تصور می کنم که درهای چلسی هنوز روی تری بسته نشده است و همیشه احتمال مذاکره بین دو طرف وجود خواهد داشت."

هیدینک در ادامه از آمادگی بالای تری سخن گفته است:" او کاملا آماده است و این مسئله در سن 35 یا 36 سالگی در بازیکنان زیادی مشاهده نمی شود. او همچون همیشه برای ما خوب کار می کند."

نظرات
ADS
ADS
پربازدید