آدم رباهایی که پزشک تبریزی را گروگان گرفتند در کمتر از12ساعت به دام پلیس افتادند | اتاق خبر
کد خبر: 314721
تاریخ انتشار: 15 بهمن 1394 - 18:55
ایران نوشت:12بهمن ماه سال جاری یک تماس تلفنی، پزشک جوان را به یاد لحظات سخت و دلهره‌آور سال گذشته‌اش انداخت.

اتاق خبر - صدای پشت تلفن آشنا بود. مرد خشن با تهدید از پزشک درخواست پول کرد و گفت اگر تا 24 ساعت پول درخواستی را پرداخت نکند با گلوله او را خواهد کشت.این پزشک که فهمید آنها همان دو برادر باجگیر هستند سریعاً پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی را باخبر کرد اما پس از آن حادثه‌ای عجیب رخ داد.

این جراح عمومی با اطلاع به پلیس پس از 24 ساعت به طرز عجیبی گم شد و هیچ‌کس خبری از او نداشت.بدین ترتیب رسیدگی به این پرونده مرموز بلافاصله از سوی کارآگاهان مورد بررسی قرار گرفت و پلیس تمامی تلفن‌ها و رفت و آمدهای پزشک را به طور نامحسوس مورد کنترل قرار داد.

سرنخ‌های اولیه نشان می‌داد آدم‌ربایان، پزشک جراح را از خانه‌اش ربوده‌اند. بدین ترتیب بلافاصله و در کمتر از 12 ساعت برادران قوی هیکل در مخفیگاهشان غافلگیر شدند.

تحقیقات نشان می‌داد این دو مرد تبهکار هستند و یکی از آنان نیز در پرونده‌اش توهین به مقام‌های کشور و اخلال در جامعه وجود دارد برادر دیگر نیز سابقه قتل و ایراد جرح را دارد.

در این میان پزشک جراح که باور نمی‌کرد به این زودی نجات پیدا کند در این باره گفت: 27 خردادماه سال 93 پس از ویزیت و انجام عمل جراحی از محل کارم با خودروی شخصی‌ام در اتوبان پاسداران تبریز در حال حرکت بودم که ناگهان یک خودرو از عقب با ماشینم برخورد کرد و مجبور شدم توقف کنم. در آن لحظه دو مرد بلند قامت به من حمله کردند و با زدن ضربه‌های محکم، مهره‌ها و دنده‌هایم را شکستند. سپس دست، پا، چشم و دهانم را بستند و به جای نامعلوم بردند و پس از تهدید کردنم هر چه داشتم از من گرفتند . چند روز بعد آنها با من تماس گرفتند . بار دیگر تهدیدم کردند.سرانجام روز 12 بهمن وقتی وارد خانه شدم در کمال ناباوری دیدم دو مرد قوی هیکل در خانه‌ام نشسته و سپس به من حمله کردند و گفتند اگر تا 24 ساعت مبلغ درخواستی را واریز نکنم با گلوله مرا خواهند کشت و سپس مرا ربودند.
بنابر این گزارش، این دو برادر تبهکار از سوی پلیس دستگیر شدند و در خانه مسکونی‌شان اموال مسروقه دیگری نیز کشف شد. این در حالی است که رسیدگی به این پرونده همچنان ادامه دارد.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید