سپاهان با پیروزی بر دانشگاه آزاد شگفتی‌ساز شد | اتاق خبر
کد خبر: 315033
تاریخ انتشار: 17 بهمن 1394 - 09:08
دور رفت مرحله پلی آف لیگ برتر واترپلو با پیروزی فولاد مبارکه سپاهان و نیروی زمینی ارتش به پایان رسید تا مسیر صعود این دو تیم به فینال هموار شود.

دور رفت مرحله پلی آف لیگ برتر واترپلو با پیروزی فولاد مبارکه سپاهان و نیروی زمینی ارتش به پایان رسید تا مسیر صعود این دو تیم به فینال هموار شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، پس از برگزاری مسابقات مرحله گروهی بیست و پنجمین دوره لیگ برتر واترپلو و مشخص شدن تیم‌های اول تا چهارم، دور رفت مرحله نیمه نهایی نیز امروز (جمعه) به پایان رسید. در رقابت‌های امروز، از ساعت ۱۵:۰۰ دو دیدار به طور همزمان در امیدیه و اصفهان برگزار شد که در پایان تیم‌های نیروی زمینی ارتش و فولاد مبارکه سپاهان، استخر مسابقه را با دست پر ترک کردند.

در امیدیه جدال تیم‌های دوم و سوم جدول رده‌بندی به میزبانی تیم سوم برگزار شد. نفت امیدیه که در پایان دور گروهی با ۱۲ امتیاز به عنوان سومی رسیده بود مقابل نیروی زمینی ۱۵ امتیازی به آب زد؛ دیداری که همانند تمامی بازی‌های این دو تیم حساس و نزدیک پیگیری شد و در نهایت با حساب ۱۰ بر ۸ به سود تیم میهمان نیروی زمینی ارتش به پایان رسید.

در دیگر بازی این مرحله اما شگفتی به وجود آمد. فولاد مبارکه سپاهان اصفهان تیم چهارم جدول که با هشت امتیاز به مرحله پلی آف رسیده بود میزبان دانشگاه آزادی بود که با ۱۸ امتیاز بی رقیب به نظر می‌رسید. این دیدار جذاب و درگیرانه که با استقبال خوب تماشاگران اصفهانی هم همراه شد در نهایت ۱۲-۹ به سود سپاهان تمام شد تا غیرقابل پیش‌بینی‌ترین نتیجه این هفته رقم بخورد.

با ثبت این نتایج پیش بینی فینالیست‌های این دوره بیش از پیش سخت شد. حالا باید تا جمعه هفته آینده (۲۳ بهمن ۱۳۹۴) و برگزاری دور برگشت مرحله پلی آف منتظر بمانیم و ببینیم کدام تیم‌ها راهی فینال بیست و پنجمین دوره لیگ برتر واترپلو می‌شوند.

*نتایج مسابقات دور رفت مرحله پلی آف (نیمه نهایی) بیست و پنجمین دوره لیگ برتر واترپلو:

نفت امیدیه ۸ – نیروی زمینی ارتش ۱۰

فولاد مبارکه سپاهان ۱۲ – دانشگاه آزاد اسلامی ۹

نظرات
ADS
ADS
پربازدید