بلاتکلیفی مالکان مغازه‌های تخریب‌شده طبقه هفتم پاساژ علاء‌الدین | اتاق خبر
کد خبر: 315240
تاریخ انتشار: 17 بهمن 1394 - 20:36
صاحب یک واحد صنفی تخریب‌شده در طبقه هفتم پاساژ موبایل علاءالدین گفت: صاحب پاساژ علاءالدین گفته بود یا از مغازه‌های خود در پاساژ به ما می‌دهد یا از مغازه‌های پاساژ علاءالدین ۲ یا پول‌ها را بازمی‌گرداند اما هنوز پول بسیاری از متضرران پرداخت نشده است.

اتاق خبر: صاحب یک واحد صنفی تخریب شده در طبق هفتم پاساژ موبایل علاءالدین از بلاتکلیفی چند ماهه مالکان پس از تخریب طبقه هفتم این پاساژ گلایه کرد.

بنا بر این گزارش به نقل از فارس؛ طبقه هفتم پاساژ علاء الدین در شهریور ماه 94 تخریب شد.

وی گفت: در حالی‌که بسیاری از واحدهای صنفی طبقه هفتم پاساژ علاءالدین فروخته شده بود، پس از تخریب این طبقه توسط شهرداری صاحب پاساژ هنوز پول بسیاری از مالکان را بازنگردانده است. این در حالی است  که صاحب پاساژ علاء الدین گفته بود یا از مغازه‌های خود در پاساژ به ما می دهد یا از پاساژ دیگر (علاء الدین 2) یا پول‌ها را باز می گرداند.

این فروشنده ادامه داد: شاید تاکنون خسارت کمتر از 20 درصد متضرران پرداخت شده باشد و  کار برخی از شاکیان نیز به دادگاه کشیده است.

وی یادآور شد: اغلب مالکان طبقه هفتم برای خرید این مغازه زیر قرض و قسط‌های سنگینی رفته‌اند و اکنون با مشکلات شدیدی درگیر هستند.

وی با اشاره به دیگر مشکلات مربوط به اسناد مالکیت در این پاساژ گفت: 90 درصد مغازه هایی که 10 سال است که در طبقات پایین‌تر مغازه کاسبی می کنند سرقفلی ندارند و طبق قانون صاحب پاساژ اگر بخواهید مغازه خود را بفروشند باید به او بفروشند.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید