Performancing Metrics

پنجمی عابدین‌زاده در تورنمنت کشتی مجارستان | اتاق خبر
کد خبر: 315361
تاریخ انتشار: 18 بهمن 1394 - 08:33
داوود عابدین‌زاده با شکست در دیدار رده‌بندی تورنمنت کشتی فرنگی مجارستان، به عنوان پنجمی این رقابت‌ها رسید. بشیر باباجان‌زاده نیز پیش از این به مدال نقره دست یافت.

اتاق خبر- داوود عابدین‌زاده با شکست در دیدار رده‌بندی تورنمنت کشتی فرنگی مجارستان، به عنوان پنجمی این رقابت‌ها رسید. بشیر باباجان‌زاده نیز پیش از این به مدال نقره دست یافت.

تیم کشتی فرنگی ایران که با دو نماینده در این رقابت‌ها حضور یافته است که در وزن 130 کیلوگرم بشیر باباجان‌زاده در دور نخست بالینت لام کشتی‌گیر مجارستانی را پیش رو داشت که وی در این دیدار حاضر نشد.

باباجان‌زاده در دور دوم با نتیجه 6 بر صفر لوکاس باناک کشتی‌گیر کهنه‌کار لهستانی و دارنده مقام پنجم جهان را شکست داد و به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت. وی در این مرحله نیز با نتیجه 3 بر صفر از سد استفان لاوریچ از کرواسی گذشت. باباجان‌زاده در دیدار فینال به دلیل آسیب‌دیدگی جزیی از ناحیه کتف با صلاحدید کادر فنی و برای تشدید نشدن آسیب‌دیدگی با گواهی پزشکی مقابل کوانگ منگ دارنده مدال نقره آسیا و برنز بازی‌های آسیایی از چین کشتی نگرفت و به مدال نقره رسید.

در وزن 85 کیلوگرم نیز داوود عابدین‌زاده پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم و در یک کشتی نزدیک با نتیجه 3 بر 2 مغلوب جاوید حمزاتوف دارنده مدال برنز جهان از بلاروس شد و با توجه به حضور این کشتی‌گیر در دیدار فینال، عابدین‌زاده به گروه شانس مجدد رفت.

وی با توجه به حاضر نشدن میچاک از لهستان به دلیل آسیب‌دیدگی در دیدار رده‌بندی مقابل الکساندر کیکینوف کشتی‌گیر کهنه‌کار و دارنده مدال برنز جهان و قهرمان اروپا در وزن 74 کیلوگرم از بلاروس با نتیجه چهار بر یک شکست خورد و پنجم شد.

رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جایزه بزرگ مجارستان از امروز (شنبه) و به مدت دو روز در شهر زومباتلی مجارستان برگزار می‌شود.

منبع: ایسنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید