Performancing Metrics

عرضه اپل آی‌فون 5se با رنگ صورتی | اتاق خبر
کد خبر: 315443
تاریخ انتشار: 18 بهمن 1394 - 13:13
آی تی رسان نوشت: صحبت کردن در مورد آی‌فون 4 اینچی اپل که قرار است در ماه مارس عرضه شود کمی بیش از حد تکراری است، اما این‌بار یک خبر تازه از این 4 اینچی زیبا منتشر شده است.

اتاق خبر - اپل قرار است آی‌فون 4 اینچی خود را که 5se نام‌ دارد به‌جای رنگ طلایی با رنگ صورتی پر رنگ عرضه کند. این اولین باری نیست که برای یک آی‌فون صورتی رنگ شایعه سازی می‌شود زیرا قبلا شایعاتی پیرامون نسخه صورتی آی‌فون 6S نیز منتشر شده بود. در آن موقع گفته می‌شد که آی‌فون 6s صورتی رنگ خواهد بود اما بعدها مشخص شد شایعه اشتباه بوده است.

شایعه سازی برای آی‌فون‌های جدید همیشه قبل از معرفی به‌طوری شگفت‌انگیزی بالا می‌گیرد، این گزارش توسط Mac Otakara منتشر شده است، مطمئنا رنگ صورتی نمی‌تواند مورد پسند همه کاربران قرار بگیرد اما بسیار خاص است. در این گزارش هیچ صحبتی از رنگ طلایی آی‌فون 5se نشده است، بنابراین صورتی پر رنگ می‌تواند جایگزینی برای رنگ طلایی باشد و این‌بار شاهد آی‌فون‌هایی با رنگ صورتی، نقره‌ای و خاکستری باشیم. با توجه به خبرهای وب‌سایت 9to5Mac مراسم رونمایی از آی‌فون جدید در تاریخ 15 مارس (25 اسفند ماه) برگزار می‌شود. گفته می‌شود کوپرتینویی‌ها علاوه بر آی‌‌فون 5se از آی‌پد ایر 3 نیز رونمایی خواهند کرد.

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید