افتتاح تعدادی از راه های روستایی شهرستان اسکو بمناسبت دهه فجر | اتاق خبر
کد خبر: 315932
تاریخ انتشار: 26 بهمن 1394 - 16:11
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اسکو گفت: تعدادی از راه های روستایی این شهرستان همزمان با دهه فجر به بهره برداری رسید.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر:  افتتاح پروژه آسفالت محور روستایی اسکندان آمقان به طول ۱۲ کیلومتر را از جمله این برنامه های افتتاحای دهه فجر عنوان و تصریح کرد: طول كل روكش آسفالت این محور ۱۷ كيلومتر است كه در مرحله اول ۱۲ كيلومتر آن به بهره برداری رسید و بیش از ۸۹۸ خانوار درسه روستا از نعمت راه روستایی برخوردار شدند.

وی در ادامه ازافتتاح راه روستایی میلان به باویل نیز خبر داد و افزود: طول کل این محور ۹۰۰ متر است که عملیات نقشه برداری و خاکی از جمله شن ریزی، پخش و کمپکت در دو لایه با حجم عملیات سه هزار و ۶۰۰ متر مکعب و با وجود معارض های مختلف در طول دو سال بصورت امانی توسط این اداره و با هزینه حدود ۶۰۰ میلیون ریال انجام شده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی اسکو یادآور شد: عملیات آسفالت به عرض شش متر و با ضخامت شش سانتی متر بدر این مسیر انجام گرفته و حدود یکهزار و ۳۰۰ تن آسفالت مصرف شده و همچنین عملیات قیرپاشی پریمکت به مقدار هفت هزار و ۶۰۰ کیلوگرم نیز انجام شده است.

شقاقی در پایان اظهار داشت: اجرای عملیات خط کشی بطول یکهزار و ۳۰۰ متر تا داخل روستا و نصب تابلوها و علائم هشدار دهنده به تعداد ۲۰ عدد از دیگر اقدامات انجام شده در این پروژه بوده است.

منبع:مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید