خدا کند پول‌های کثیف در انتخابات فعلی سردر نیاورد | اتاق خبر
کد خبر: 315964
تاریخ انتشار: 20 بهمن 1394 - 02:20
کواکبیان در همایش حزب اعتماد ملی:
دبیرکل حزب مردم‌سالاری با بیان اینکه کسی حق ندارد اصلاح‌طلبان را براندازد بداند، گفت: اصلاحات در انحصار هیچ حزب و گروهی قرار ندارد و نظام مال خودمان است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم‌سالاری در همایش حزب اعتماد ملی که عصر امروز دوشنبه در مجموعه الهادی تهران برگزار شد با بیان اینکه اراده مردم باید بر همه چیز حاکم شود اظهار داشت: قانون انتخابات مشکلاتی دارد و این قانون تغییر نمی‌کند مگر اینکه مجلس به دست افراد نخبه، متخصص که دغدغه درد مردم را دارند باشد لذا با مجلس کنونی وضع به همین منوال است.

کواکبیان ادامه داد: ما اگر می‌خواهیم مجلس تغییر کند باید همه پای صندوق‌های رای بیاییم و به افرادی رای دهیم که از جنس مطالبات مردم باشند. از این رو مجلس فعلی به یک خانه‌تکانی احتیاج دارد.

دبیرکل حزب مردم‌سالاری با بیان اینکه افتخار ما این است که اصلاح‌طلب هستیم یادآور شد: کسی حق ندارد اصلاح‌طلبان را براندازد بداند چراکه نظام برای خودمان است و اصلاحات در انحصار هیچ حزب و گروهی نیست.

وی با تاکید براینکه اصلح‌طلبان با خرد جمعی کار خود را پیش می‌برند و مجلس ریل‌گذار دولت است، افزود: متاسفانه امثال بابک زنجانی که 11 میلیارد پول نفت را برده‌اند و پول‌ها را برنگردانده‌اند معلوم نیست که بقیه را کجا گذاشته یا آن را چال کرده‌اند اما به هر حال خدا کند که پول‌های کثیف در انتخابات سر در نیاورد.

کواکبیان ادامه داد: در مجلس پول‌هایی توزیع شد که من به چشم خود دیدم لذا ما باید مراقب این مسئله باشیم؛ ما در زمان آقای کروبی در کنار  حزب اعتماد ملی بودیم و من معتقدم که بدون اعتماد ملی، مردم‌سالاری حاکم نمی‌شود.

وی در پایان یادآور شد: از بین 68 نامزد حزب مردم‌سالاری در سراسر کشور تنها 9 نفر تایید صلاحیت شده‌اند.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید