دو طرح صنعتی با حضور معاون اول رئیس جمهوری در قم به بهره برداری رسید | اتاق خبر
کد خبر: 316097
تاریخ انتشار: 20 بهمن 1394 - 16:46
با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری و وزیر صنعت، معدن و تجارت روز سه شنبه دو طرح صنعتی در شهرک صنعتی محمود آباد قم به بهره برداری رسید.

اتاق خبر: کارخانه «پلی استایرن مقاوم دربرابر ضربه hipf » و کارخانه تولیدی کلر، اسید کلریدریک، سود مایع و آب ژاول توسط اسحاق جهانگیری و محمدرضا نعمت زاده افتتاح شد.
بنا بر این گزارش به نقل از ایرنا؛ کارخانه «پلی استایرن مقاوم در برابر ضربه hipf » به ظرفیت اسمی تولید سالانه 22 هزار تن سود مایع ، 9 هزار تن اسید کلریدریک ، 22 هزار تن آب ژاول و شش هزار تن کلر مایع را دارد که احداث آن از سال 1389 در زمینی به مساحت 15 هزار و 700 متر مربع با سرمایه گذاری ثابت نزدیک به 100 میلیارد تومان شروع شده بود.
با بهره برداری از این کارخانه اشتغالزایی 150 نفر فراهم شد، این کارخانه سومین تولید کننده صنعت خود در بخش خصوصی در سطح کشور است.
کارخانه پلی استایرن مقاوم نیز ظرفیت اسمی تولید سالیانه 44 هزار تن را دارد که در زمینی به مساحت 17 هزار متر مربع با هزینه ای بالغ بر 304 میلیارد ریال و اشتغالزایی 25 نفر احداث شده است.
شهرک صنعتی محمودآباد قم در 20 کیلومتری قم در حاشیه اتوبان قم - تهران قرار دارد.
معاون اول رئیس جمهوری امروز به منظور افتتاح چند طرح صنعتی ،تصفیه خانه فاضلاب شهر قم ، تالار مرکزی شهر و کلنگ احداث بیمارستان 1000 تختخوابی و شهرک سلامت منطقه پردیسان وارد استان قم شد.
دیدار با مراجع عظام تقلید و شرکت در جلسه شورای اداری از دیگر برنامه های سفر اسحاق جهانگیری به قم است .

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید