تغییر دستورالعمل قیمت‌گذاری خودرو به سال ۹۵ موکول شد | اتاق خبر
کد خبر: 316198
تاریخ انتشار: 20 بهمن 1394 - 22:41
رئیس شورای رقابت با بیان اینکه تغییر دستور العمل قیمت گذاری خودرو به سال آینده موکول شد، گفت: اگر سال آینده بازار به سمت رقابتی شدن حرکت کرده باشد، شورا دستورالعملی تهیه نخواهد کرد.

اتاق خبر: رضا شیوا در رابطه با جزئیات مصوبات جلسه روز گذشته شورای رقابت، اظهارداشت: در این جلسه موضوع دستور العمل قیمت گذاری خودرو مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت اعضاء تصمیم به ادامه اجرای دستورالعمل گذشته قیمت گذاری خودرو گرفتند.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ وی با بیان اینکه تغییر دستور العمل قیمت گذاری خودرو به سال آینده موکول شد، افزود: سال آینده با توجه به اطلاعات دریافتی از بانک مرکزی و وضعیت بازار خودرو اقدام به بررسی دستور العمل خواهیم کرد به نحوی که اگر بازار به سمت رقابتی شدن حرکت کرده باشد، شورای رقابت دستورالعملی تهیه نخواهد کرد.

 رئیس شورای رقابت با اعلام اینکه در این جلسه بررسی قیمت دو خودروی جدید ایران خودرو و سایپا انجام شد، گفت: قیمت پیشنهادی سایپا برای خودروی ساینا با قیمت تعیین شده توسط کارشناسان شورای رقابت هماهنگ بود به همین دلیل قیمت این خودرو همان قیمت پیشنهادی سایپا شد.

 شیوا اضافه کرد: در مورد خودروی هایما که محصول جدید ایران خودرو است نیز شورا با توجه به تعداد خودروهای هم کلاس قیمتی این محصول در سطح بازار تصمیم گرفت، وارد قیمت گذاری این محصول نشود.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید