ستاد انتخابات قرچک امور را با نظم خاصی انجام داده‌اند | اتاق خبر
کد خبر: 316331
تاریخ انتشار: 21 بهمن 1394 - 07:26
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات قرچک
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان قرچک گفت: عوامل ستاد انتخابات تاکنون امور را با نظم خاصی انجام داده‌اند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان قرچک گفت: عوامل ستاد انتخابات تاکنون امور را با نظم خاصی انجام داده‌اند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایلنا، صبح امروز نهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان قرچک با حضور مسعود مرسل‌پور فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در شهرستان قرچک، علیرضا جعفری رئیس ستاد انتخابات، محسن کهزادی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان و رؤسای کمیته‌های ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

کهزادی افزود: عوامل ستاد انتخابات تاکنون امور را با نظم خاصی انجام داده‌اند و کار بسیار جدی پیش می‌رود و همین امر باعث می‌شود به لطف الهی در این شهرستان انتخاباتی باشکوه، سالم و بدون حاشیه داشته باشیم.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان قرچک در پایان پیشنهاداتی در ارتباط با آموزش عوامل برگزاری انتخابات، نظارت دقیق بر صورت جلسه‌های روز انتخابات، ستادهای تبلیغاتی کاندیداها و ... ارائه کرد.

گفتنی‌ست، در پایان نیز هر یک از مسئولان کمیته‌ها به اقدامات صورت گرفته اشاره کردند و پیشنهادات لازم را ارائه دادند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان قرچک در این جلسه با ارائه گزارشی از روند اقدامات صورت گرفته، از همکاری هیئت نظارت با ستاد انتخابات قدردانی کرد.

علیرضا جعفری با تبریک ایام‌الله دهه فجر اظهار کرد: اقداماتی که تاکنون از سوی ستاد انتخابات شهرستان صورت گرفته با پشتیبانی فرماندار، همکاری هیئت نظارت، مسئولان و اعضای کمیته‌ها و سایر دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات بوده است.

وی همچنین در ارتباط با مواردی که از سوی اعضای کمیته‌ها در این جلسه مطرح شد توضیحاتی ارائه و مواردی را مصوب کرد.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری شهرستان قرچک نیز در این جلسه ضمن قدردانی از اقدامات مثبت صورت گرفته در راستای برگزاری باشکوه انتخابات که از سوی ستاد صورت گرفته است تقدیر کرد.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید