داشتن روحیه انقلابی شاخصه کاندیداهای انتخابات است | اتاق خبر
کد خبر: 316338
تاریخ انتشار: 21 بهمن 1394 - 08:04
مديركل تبليغات اسلامی گلستان:
مديركل تبليغات اسلامی استان گلستان گفت: داشتن روحيه انقلابی، ضد منافقین، ضد استكباری و پشتيبان ولايت فقيه از شاخصه هايی است كه كانديداهای انتخابات بايد برخوردار باشند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، حجت الاسلام  نورالله ولی نژاد، عصر سه شنبه، در همایش نقش روحانیت در پیروزی انقلاب اسلامی گفت: همه اقشار و اصناف در پیروزی انقلاب اسلامی ایران نقش بسیار مهم و با اهمیتی داشتند.

ولی نژاد در رابطه با نقش روحانیت اظهار کرد: در پیروزی انقلاب اسلامی ایران روحانیت از برجستگی بالایی برخوردار بود و توانست نقش بسیار پر رنگی را ایفا کند.

وی افزود: فرهنگ را اساسا روحانیت می سازد و اگر این اتفاق از سوی ما صورت نگیرد دیگران فرهنگ خود را بر ما تحمیل می کنند.

مدیركل تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان اینكه نقش علما تعیین كننده است، تصریح كرد: علما و روحانیت در جامعه جمهوری اسلامی ایران نقش بسیار با اهمیت و برجسته ای برعهده دارند.

ولی نژاد گفت: امروز دشمن در انقلاب اسلامی ایران مرجعیت را مورد هدف قرار داده كه باید توجه لازم در این راستا صورت گیرد.

وی با اشاره به اهمیت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، افزود: زمانی دشمن برای به ثمر نرسیدن انقلاب تلاش می کرد و امروز برای کمرنگ کردن ۲۲ بهمن تلاش های بسیاری به كار گرفته است.

حجت الاسلام ولی نژاد اظهار کرد: مردم انقلاب اسلامی ایران به این باور رسیده اند كه ۲۲ بهمن یک اصل برای انقلاب جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود.

وی در خصوص انتخابات صریح كرد: همه ما باید توجه داشته باشیم كسانی كه از فیلتر شورای نگهبان عبور کرده حق تبلیغات دارند و تجربه نشان می دهد كه روحانیت نقش ارشاد تبیین و شاخصه ها را برعهده داشته است.

مدیركل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: داشتن روحیه انقلابی، ضد منافقین، ضد استكباری و پشتیبان ولایت فقیه از شاخصه هایی است كه كاندیداهای ما از آن باید برخوردار باشند و علما باید مردم را نسبت به این شاخصه ها آگاه كنند.

وی با بیان اینكه مردم رهبر محورند و رهبران امت محورند، افزود: در طول ۳۷ سال گذشته این نشان داده شده است كه هر کسی با رهبر زاویه گرفت مردم از آن شخص دوری کردند

نظرات
ADS
ADS
پربازدید