حضور مردم در انتخابات، بدخواهان نظام را ناامید خواهد کرد | اتاق خبر
کد خبر: 316646
تاریخ انتشار: 22 بهمن 1394 - 14:21
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه امام سجاد (ع):
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد (ع) گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات، بدخواهان نظام را ناامید خواهد کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس از بندرلنگه، حجت‌الاسلام عبدالرضا رستگار عصر امروز در جمع پرسنل دریابانی نیروی انتظامی در بندرلنگه، اظهار داشت: اگرچه امروزه جمهوری اسلامی به عنوان قدرت منطقه‌ای تاثیر‌گذار شناخته می‌شود؛ ولی باز هم دشمنان دست از دشمنی برنخواهند داشت.

وی گفت: دشمن در جنگ سخت، نیمه سخت و نرم شکست خورد حال، جنگی را به نام جنگ هوشمند علیه ما طراحی کرده و این جنگی تمام عیار به صورت انفرادی و جمعی است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان با تشریح جنگ هوشمند، عنوان کرد: این شکل جنگ سه رکن اصلی دارد اول اجبار، بعد اکراه و در پایان جذب که هر کدام برای موقعیت خاص از جمله محدودیت، منزوی و محصور کردن در داخل و بعد تغییر و سپس استخدام و جذب نیرو یا همان جاسوس به کار می‌روند.

رستگار گفت: آنها استراتژی تفرقه و نفوذ را در جنگ هوشمند پیگیری می‌کنند و بهترین روزنه را برای دموکراسی غربی، انتخابات می‌دانند.

وی افزود: از سال 2001 تا 2015 جنگ در منطقه شکل گرفت که پیروز آنها ایران اسلامی بود ولی هنوز دست‌بردار نیستند و بیشتر توطئه می‌کنند حضور گسترده مردم در انتخابات آب پاکی روی دست بدخواهان نظام مقدس است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان یادآور شد: آگاهی و بصیرت مردم جلوی توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی را خواهد گرفت.

رستگار ادامه داد: شاخصه اول امام (ره) استکبارستیزی و مبارزه مستمر با استکبار بود و باید در انتخابات و انتخاب اصلح به شاخص‌های امام خمینی (ره) نگاه کنیم.

وی در پایان با اشاره به ماجرای دستگیری ملوانان آمریکایی در خلیج‌فارس، عنوان کرد: چند پاسدار جوان یک نیروی قدرتمند را به زانو در آوردند این اقتدار از مقاومت و ایستادگی در برابر تهدید‌ها و باور و عمل به اندیشه‌های ناب امام (ره) سرچشمه می‌گیرد.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید